Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

“Океани” покажуть у Львові

22 Жовтня 2010 - 4 Листопада 2010

15грн.

Майже три чверті поверхні земної кулі вкриті водою. “ОКЕАНИ” пропонують глядачу зазирнути у чарівний підводний світ, який досі лишається однією з найбільших загадок для людства. Революційний фільм від Жака Перрена, творця “Птахів” і “Мікрокосмосу”.

Цей фільм не просто навчальний посібник з екології – він не має аналогів, приголомшливо красивий, документальний блокбастер, який показує, що людям є, що втрачати.

Фільм об’єднав десятки організацій: роботі над фільмом сприяли Європейське космічне агентство, Військово-морський флот Франції, Міноборони Франції, не кажучи вже про наукові інститути різних країн. Завдяки режисерам вчені змогли побачити об’єкти своїх досліджень так, як не бачили ніколи.

У результаті навіть досвідчені фахівці були вражені отриманим матеріалом. “Океани” вже стали хітом прокату, потрапивши в топ-10 найкасовіших фільмів вікенду у Франції, США та Канаді.

Це документальне диво у Львові можна побачити з 22 жовтня по 4 листопада у кінотеатрі “Львів”.

Розклад cеансів:

– 15.20
– 19.00

ЦІНА квитка: 15 грн.

ФІЛЬМ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ВСІЄЮ РОДИНОЮ

Про фільм:

ОКЕАНИ/OCEANS
Франція/ 104 хв/ документальний блокбастер

Нове творіння Перрена викликає у глядача справжній шок і змушує раз у раз недовірливо протирати очі і задаватися питанням, чи не комп’ютерна це анімація. Ні, тут все без обману, хоча нічого подібного кіноглядачам до цих пір дійсно бачити не доводилося – причому не тільки кіноглядачам, а й багатьом океанологам, фахівцям у галузі біології моря.

Відео:

Деталі

Початок:
22 Жовтня 2010
Закінчення:
4 Листопада 2010
Ціна:
15грн.
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення