Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

На день народження Хмільного Дому Роберта Домса у Львові встановлять гігантський пивний кухоль

29 Квітня 2011 @ 18:00 - 22:00

Хмільному дому Роберта Домса - 4 роки
Хмільному дому Роберта Домса - 4 роки

29 квітня Хмільний Дім Роберта Домса святкуватиме четвертий день народження. Адже ресторан ”Хмільний дім Роберта Домса” відновив свою діяльність саме 2007 року. З цієї нагоди буде встановлено гігантський кухоль, який вміщатиме 2700 літрів пива і має усі шанси увійти до Книги Рекордів Гіннеса, пройде виставка унікальних пивних кухлів, відбудуться святковий концерт, конкурси та лотереї для відвідувачів.

Свій день народження Роберт Домс святкуватиме по-пивному: відвідувачі дізнаватимуться про пиво, смакуватимуть пиво та змагатимуться за пиво. Під час святкування буде встановлено особу пивного рекордсмена серед відвідувачів – пиття пива на швидкість, кількість та віртуозність. Учасники лотереї матимуть змогу виграти пивні сертифікати до від 300 до 1000 гривень, сувенірні пивні кухлі. Гостей розважатимуть гурти «Дікс сом Еніма» та «Перкалаба».

Як повідомили організатори, п’яту річницю планують відзначити ще масштабніше – переможець лотереї отримає сертифікат на 2700 літрів пива.

Довідка

У Львові відома історія про львівського броваря Роберта Домса. У середині XIX ст. молодий заможній інженер Роберт Домс вдало облаштував процес виробництва пива, яке варилося із почуттями та майстерністю. Кажуть, що Домс щодня до сходу сонця випивав десятилітрову (!!!) гальбу свіжозвареного пива, перевіряючи його якість. Гальбу приносила молоденька служниця Зося, з якою він потім одружився. Про долю Роберта та Зосі написав у своїй ”Львівській застільній” композитор Анатолій Кос-Анатольський: ”Продав пан Домс броварню й, забравши Зосю гарну, поїхав у Швейцарію, в похміллі молодім…”.

Довідка за тел.:(032)242-25-94

Деталі

Дата:
29 Квітня 2011
Час:
18:00 - 22:00
Подія Category:
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення