Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Музично-співане дійство «ВЕСНЯНИЙ ГАРМИДЕР»

24 Квітня 2010 @ 17:00 - 20:00

вільний

Коли весна набуває своєї краси, фольк-гурт «Місто Казкових Мрій», Міський Палац культури ім. Гната Хоткевича та фестиваль «Захід» за підтримки МО «Граніт» запрошують на музично-співане дійство «ВЕСНЯНИЙ ГАРМИДЕР». Концерт відбудеться у суботу, 24 квітня, у великому залі Палацу культури ім. Гната Хоткевича (вул.Кушевича,1).

«Весняний гармидер» стане початком етно-фольк проекту «Пори року», метою якого є популяризація традиційної народної музики та сучасного музичного етномистецства. Обидва напрями можуть гармонійно доповнювати один одного. Традиційні колективи та сучасні гурти творять музику, наближену до природи, і тільки час вносить свої корективи в її звучання. З природою і пов’язана назва проекту. Кожної пори року ми намагатимемось доносити до слухачів відтінки весняного розквіту, літніх забав і відпочинку, осінньої меланхолії чи зимової заметілі…

Невипадково, що проект «розквітає» саме навесні. «Весняний гармидер» пропонує вам поринути у позитивну атмосферу дійства, відчути подих найсвіжішої пори року разом з добрими музиками і отримати гарні враження та емоції.

Традиційну частину дійства забезпечуватимуть автентичні колективи «Марвінок» та «Коралі», народна капела бандуристок Львівського національного університету ім.І.Франка «Зоряниця», а також хор студентів Національного університету «Львівська політехніка» «Gaudeamus Igitur». Сучасними етно-фольковими мотивами вас бавитимуть відомі львівські гурти «Йорий Клоц», «Тарасова Ніч» та «Місто Казкових Мрій».

Розбавити музику та співи погодився Театр тіней «Див». Також для зацікавлених передбачається вирізання дерев’яних скульптур.

Початок дійства заплановано на 17 годину. Для всіх присутніх вхід вільний. Бажана наявність вишитого українського вбрання.