Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Маріанна Лаба у концерті “Від бароко до року”

16 Жовтня 2010 @ 19:00 - 21:00

30грн. - 70грн.

16 жовтня 2010 року у суботу о 19.00 у Львівській філармонії відбудеться концерт “Від бароко до року…”

В усі часи були творці-відступники, “білі ворони” часу, які ламали традиції та стереотипи, а потім історія підносила їх до вершин слави. Чи можете Ви собі уявити, що Антоніо Вівальді це відступник свого часу, прислухайтеся до його музики – чи не бароковий це хард рок?!

Ідея концерту виникла у солістки Львівської філармонії Маріанни Лаби. Працюючи в різних напрямках протягом останніх років, вона була учасником численних фестивалів в Україні, Європі – на цих фестивалях виконувались твори найрізноманітніших стилів та епох. Суть програми концерту – показати музику різних стилів та єдність, цілісність музичного мистецтва, його красу та довершеність. Біле не завжди було білим, а чорне чорним – час змиває відтінки, загущує фарби, а людське око не завжди бачить сутність речей.

Готичний рок сьогодні – це чорні барви, це “underground”, а що нам скаже Завтра?

Якщо Ви хочете почути красу музики та розмалювати її образи для себе по своєму – завітайте на концерт та відчуйте перевтілення людського голосу від бароко до року.

Маріанна Лаба є солісткою – вокалісткою Львівської філармонії з лютого місяця 1996 року, з 2002 року Будинку органної та камерної музики, солісткою ансамблю старовинної музики “Львівські Менестрелі”, а з 2007 року також солісткою рок-гурту “Полинове поле”, лауреатом Гран-прі рок-фестивалю “Тарас Бульба-2008”. Репертуар Маріанни Лаби вражає різномаїттям, від табулятур XIII ст. до сучасних стилів і року, та налічує близько 200 арій з опер, оперет, ораторій, кантат, та більш як 300 романсів, пісень, колядок і спірічуелсів на мовах оригіналу.

Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” був створений з кращих львівських музикантів у 1994 р. З того часу “Віртуози Львова” не раз успішно виступали в Данії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Ватикані, Словаччині, Польщі, Південній Америці. Оркестр складається з 16-40 осіб (у залежності від програми), а репертуар його включає твори композиторів різних епох і стилів – від Баха і Кореллі до сучасної української та західноевропейської музики. Засновник і дириґент оркестру – Сергій Бурко, художній керівник Володимир Дуда, музичним консультантом є проф. Юрій Луців.

Рок-гурт “Swamp FM” – львівська команда, яка працює у форматі dark metal. “Swamp FM” – це “темна сторона”, безодня нашої підсвідомості, де загальновідоме і певне щезає у нічній імлі. Це місце, де наші мрії та кошмари танцюють з нами серед дерев та світляків. Це земля забутих Богів, вигнанців та дивних створінь, яким відмовлено в існуванні при денному світлі…

У програмі:

1. G.F.Händel „GiulioCesare”-„Da tempeste…Арія Клеопатри
2. A.Vivaldi „Juditha triumphans”- Altra aria del vagante
3. W.A.Mozart
4. G.Verdi „I vespri siciliani” Bolero di Elena
5. G.Puccini „ La Boheme” Valzer di Musetta
6. J.Strauss
7. F.Lehar „Die lustige Witwe”( Весела вдова) Дует Анни і Данила
8. I.Kalman „Marica” „ Húzd, mint régen ”..Арія Маріци
9. А.L.Webber “The Phantom of the Opera” „All I ask”…
10. V.Zelli „Vivo per Lei”
11. “This Used To Be My Playground” з репертуару Мадонни
12. “Women in Love” з репертуару B.Streisand
13. “Nemo” з репертуару”Nightwish”
14. „My Immortal”- з репертуару „Evanescence”
15. “Solitary Ground” – з репертуару „Epica”
16. “The Ghost Woman And The Hunter”-“Lacuna Coil”
17. “Stand my Ground” – з репертуару „Within Temptation”

Вартість квитків: 30-70 грн.
Квитки за тел.: 272-10-42 та на сайті: www.philharmonia.lviv.ua
Квитки он-лайн: http://www.kvytky.ua/ru/filter/88

Місце проведення

галерея «Щось Цікаве»
пл. Ринок, 13