Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Львівські школярі зустрінуться з Мареком Краєвським

16 Вересня 2011 @ 18:30 - 20:00

безкоштовно
зустріч з Мареком Краєвським
зустріч з Мареком Краєвським

У Львові активно триває кампанія популяризації читання «Зустріч за книгою». Відтак сьогодні, 16 вересня, о 18.30 год в малій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 230) відомий польський письменник Марек Краєвський зустрінеться із учнями міста.

В рамках проекту «Зустріч за книгою» письменник зустрінеться з молоддю, яка цікавиться писемним світом і любить читати, та активними громадянами міста. Письменник розповість, як розпочалось його писемне життя, які книги він читає, з чого починався його творчій успіх, що вперше надихнуло на написання саме детективних романів, які труднощі прийшлось здолати на творчому шляху, як на його думку книга впливає на розвиток людини і чому людям якнайбільше потрібно читати.

Метою проекту «Зустріч за книгою» є популяризація читання серед молоді. Книга – безцінне джерело знань і безмежних можливостей для самореалізації. Саме читання має суттєвий вплив на формування характеру людини. Читаючи, ми можемо здобути нові знання, бути освіченими і цікавими суспільству, сформувати індивідуальну особистість, по-новому замислиться над своїми власними життєвими пріоритетами, здійснити власні мрії. Львову потрібні талановиті та розумні мешканці. Книга та успішний приклад з життя живої людини можуть вплинути на бажання читати. Саме тому міська рада організовує акції, як «Зустріч за книгою» ,- зазначила  заступник керівника відділу промоції міста Марта Іванишин.

Нагадаємо, що детективні романи Марека Краєвського було переведено на 18 різних мов. Відомим став завдяки циклу історичних кримінальних романів про поліцейського Ебергарда Мокка, дія в яких відбувається у Бреслау (тепер – Вроцлав) у міжвоєнний період. У двох останніх романах – «Голова Мінотавра» та «Еринії» – місцем розслідувань стає Львів того ж періоду, а новим головним героєм — комісар львівської поліції Едвард Попельський. На цьогорічному Форумі видавців автор особисто представив третю частину з львівського циклу «Числа Харона», а на даний момент працює над четвертою книгою. Дотепер українською перекладено п’ять романів Краєвського, з них три — львівськими видавництвами.

Також за популяризацію міста Львова Мареку Краєвському міський голова вручив «Золотий герб м. Львова».

Довідка

Марек Краєвський (пол. Marek Krajewski, 4 вересня 1966, Вроцлав, Польща) – польський письменник, філолог-класик. За вклад у промоцію міста був обраний послом міста Вроцлав (2008 рік).

Місце проведення