Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«Літня Джазова Школа» у Львові

10 Серпня 2012 - 14 Серпня 2012

безкоштовно

«Літня Джазова Школа» у Львові

Із 10 по 14 серпня у Львові відбудеться Літня Джазова Школа, де молоді українські музиканти зможуть навчатися у майстрів джазу зі США. У Школі викладатимуть учасник колективів Michel Pettruciani та Michel Camilo контрабасист Michael Bowie та чиказький барабанщик Frank Parker .

До участі у Джазовій Школі зголосилося більше 30 музикантів з усієї України.

Окрім лекцій та майстер-класів, молоді джазмени матимуть змогу вільно поспілкуватись та пограти на сейшенах із музикантами світового рівня.

Джем-сейшени та концерти за участю викладачів та учнів проводитимуться в осередку львівського джазу «JazzClub.Lviv» (вул. Вірменська, 35. “Дзиґа”, 2-ий поверх).

Фінальний концерт учасників та викладачів «Львівської Літньої Джазової школи» 14 серпня (початок о 20:00).

Вхід вільний.

Школу організовують «JazzClub.Lviv» та мистецьке об’єднання «Дзиґа», за підтримки Посольства США в Україні.

Довідка:

Michael Bowie (США) є всесвітньо визнаним музикантом, що грає як на контрабасі, так і на бас-гітарі. Працював з багатьма відомими виконавцями, такими як: Sarah Vaughn, Joe Williams, Abbey Lincoln, Manhattan Transfer, Kennedy Center Opera House Orchestra, Della Reece, Michel Camilo, Ricky Skaggs. Мав концерти на всесвітньо відомих сценах та фестивалях: Carnegie Hall, the Newport Jazz Festival, Playboy Jazz Festival, Montreux та ін..

Його музику постійно можна почути на телебаченні та радіо США.Крім музичної кар’єри, Майкл приймає активну участь в музичному розвитку дітей. Він є викладачем у Washington D.C.’s Public School. Читає лекції у Shenandoah Conservatory, Michigan University, University of Missouri…www.michaelbowie.net

Frank Parker (США) – відомий джазовий барабанщик із Чикаґо. Визнаний барабанщик і перкусист Френк Паркер співпрацює із такими зірками джазу, як: Benny Carter, Freddie Hubbard, Jon Faddis, Randy Brecker, Roy Hargrove, Nicholas Payton, Andy Bey, Mark Murphy, Joe Lovano, Bobby Watson, John Patitucci, Jon Hendricks, Bob Sheppard, Martin Short, Chris Potter, John Murphy та ін. Окрім того, Френк викладає курси ударних інструментів в університетах та коледжах США і є членом Міжнародної Асоціації викладачів традиційного джазу. www.myspace.com/frankparkermusicgroup

Деталі

Початок:
10 Серпня 2012
Закінчення:
14 Серпня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення