Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Лінія Втечі: Фестиваль

21 Травня 2011 @ 12:00 - 22:00

40грн.
Лінія Втечі: Фестиваль
Лінія Втечі: Фестиваль

21 травня з 12:00 у трамвайному депо на вул. Сахарова (майбутній музей техніки) відбудеться третій фестиваль “Лінія Втечі”  – велика виставка і три повноцінні музичні події в один день!

ФЕСТИВАЛЬ “ЛІНІЯ ВТЕЧІ” втретє прийде в трамвайне депо, щоб сколихнути ваше уявлення про сучасну культуру. 21 травня львівські діджеї, групи зі Львова, Києва, Рівного, художники і фотографи західної України братимуть участь у другому дні народження організації, яка поєднує неможливе в одному просторі і часі, колективно проходячи через воду, вогонь і мідні труби.

ЦІНИ НА ВХІД:

Лише перегляд виставки з 12.00 до 15.00 – благодійний внесок від 5 грн.

Абонемент на фестиваль — 40 грн. + в подарунок БЕЗКОШТОВНЕ студійне фото від Ігора Черненького (http://iblackfoto.com) та бодіарт всім бажаючим.

Програма фестивалю:

час і назва блоку що  відбуватиметься
12:00 —  15:00
Вільна виставка на Лінії Втечі
+ DJ’s
Вільна  виставка на Лінії  Втечі – це артова суміш стилів і особистостей в живописі, фотографії, вітражі, колажі, прикрасах. Без жодних обмежень і цензури. Велика виставка проекту “Фотоніч №5 – в депо”.

Головний транспорт  фестивалю: велосипеди з харизмою від  майстерні Franky kustom — презентація кастумних роверів львівського клубу на нашому фестивалі!
http://vkontakte.ru/club17749202
http://community.livejournal.com/franky_kustom/

15:00 —  16:45Вільна виставка на Лінії Втечі — активна фаза

+ DJ’s

Фотостудія-інсталяція від Че і Гармонії — кожному відвідувачу  безкоштовне фото!Бодіарт — всім бажаючим малюнки на тілі від професіоналів

Ексклюзивно: показ колекції вечірніх суконь від Volobueva & Basarab.

17.00 —  20.00жива музика Повноцінні  виступи від груп:
Мusicmaker (live electronic, drum’n’jazz | Львів) — танцювальна музика в живому виконанні. Нове дихання львівської сцени.
http://vkontakte.ru/club19647134
http://www.myspace.com/musicmakerlviv

Al.ko_kc (post rock | Долина) — глибоке построкове звучання не залишить нікого байдужим. Група популярна серед меломанів не лише західної України.

http://vkontakte.ru/alkokc

http://www.myspace.com/alkokcband

Robots Don’t Cry (post-grunge | Київ) — щира і професійна музика, ця група збирає повні зали у всіх українських містах – і в депо роботи відіграють ексклюзивний сет.
http://www.dont-cry.com
http://vkontakte.ru/club854755
http://www.myspace.com/cryrobotcry

Stoned Jesus (stoner rock, psychedelic rock | Київ) — група, яка чітко передасть дух рок- музики 70-их. Критики кажуть про цей колектив: “На нашихочах створюється легенда ”
http://www.neformat.com.ua/forum/distorted-unit/2086…
http://www.lastfm.ru/music/Stoned+Jesus
http://vkontakte.ru/stoned_jesus

20:00 —  22:00 індастріал Яковъ Эц (experimental, post-industrial | Київ) – легендарна експериментальна група 90’их відродилася знову – щоб зіграти для вас спеціально підготовлену програму. Історичних гротеск і непояснюваний позитив – головні ознаки цього феноменального колективу.
http://www.neformat.com.ua/forum/dark-electronics/30…

Stalag 328 (martial, industrial | Львів) – індустріальна та мілітарна тема в живому виступі молодої львівської групи – новий проект відомих львівських музикантів задзвонить гільзами, застукає металевими бочками, переріже метал бензопилою та зашумить іншими антиестетичними звуками прекрасного постмодерного перформенсу.

http://www.neformat.com.ua/forum/demo/40817-stalag-3…

Деталі

Дата:
21 Травня 2011
Час:
12:00 - 22:00
Ціна:
40грн.
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення

Новий сезон Гумор шоу Вар’яти
вул. Зелена, 88