Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концертно-танцювальне шоу модерн-балету Оксани Лань «Акверіас»

18 Травня 2011 @ 19:00 - 22:00

70грн. - 300грн.
Модерн-балет  Оксани Лань «Акверіас»  «25 років натхнення»!
Модерн-балет Оксани Лань «Акверіас» «25 років натхнення»!

Модерн-балет Оксани Лань «Акверіас» – «25 років натхнення»!

18 травня о 19.00 у приміщенні театру опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться феєричне концертно-танцювальне шоу “Golden collection” в рамках святкування 25 річчя творчої діяльності модерн-балету Оксани Лань “Акверіас”.

“Golden collection” (Золота колекція) – це найкращі танцювальні номери шоу-балету визнані глядачем. Надзвичайної краси та майстерності танцювальні номери та феєрія неймовірних вражень чекають вас цього вечора.

В єдиному натхненні з ювілярами на сцені також зірки української естради: лауреати фестивалю «Червона Рута» група «Брати Блюзу», заслужені артисти естрадного мистецтва України дует «Ріка Життя», заслуж.арт.України Олег Петрик і лауреати міжнародних конкурсів квартет Tenors BEL’CANTO.

Довідкова інформація

Оксана Лань – відомий балетмейстер та режисер-постановник у галузі української сучасної хореографії. Член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, член Національної спілки хорографів України .Хореограф-постановник театральних вистав, масштабних мистецьких проектів, міжнародних фестивалів моди.

Балет “Акверіас” один з провідних танцювальних колективів на теренах України та на міжнародній танцювальній сцені. Неодноразовий лауреат та призер всеукраїнських та міжнародних танцювальних конкурсів та фестивалів.

Великим внеском в розвиток культури та сучасного мистецтва танцю в Україні є співпраця, вже протягом 15 років, режисера-хореографа Оксани Лань та балету «Акверіас» з Героєм України, нар. арт. України, Молдови та СРСР Софією Михайлівною Ротару.

Зразкова школа-студія “Акверіас” під керівництвом Оксани Лань за 25 років своєї діяльності виховала не одне покоління провідних танцюристів, які є солістами та хореографами Київських та Московських відомих колективів і мають свої школи в Україні та США.

Квитки у касах оперного театру, довiдка 242-11-63, 272-86-72

Деталі

Дата:
18 Травня 2011
Час:
19:00 - 22:00
Ціна:
70грн. - 300грн.
Подія Tags:
, , , , , ,

Місце проведення

Музей-меморіал «Тюрма на Лонцького»
вул. С. Бандери, 1