Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт «Перлини віденської класики»

2 Березня 2012 @ 19:00 - 22:00

40грн. - 80грн.
«Перлини віденської класики»
«Перлини віденської класики»

2 березня о 19:00 у Львівській філармонії концерт «Перлини віденської класики». Життєрадісна музика віденських класиків.

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії під батутою меастро Айдара Торибаєва, а також молодий львівський піаніст-віртуоз Данило Саєнко вітатитимуть 2 березня на сцені Концертного залу ім. С.Людкевича налаштовуватимуть львівську публіку на весняний настрій. Програма концерту «Перлини віденської класики» об’єднала твори титанів класичної музики – Волфґанґа Амадея Моцарта, Франца Йозефа Гайдна та Людвіґа ван Бетховена, життя та творчість яких були тісно пов’язані з Віднем.

Моцартову тридцять дев’яту симфонію, мі бемоль мажор, – відносять до вершини його інструментальної музики, поруч з сороковою та сорок першою. Ця симфонія була написана влітку 1788 року, в дуже стислі терміни – наче на одному диханні, в ній зачаровують ліричний настрій, мелодична пластика та емоційність.

Симфонія №82, до мажор Гайдна, відноситься до так званого циклу «паризьких сифоній» (82-87), написані автором протягом 1785-86 років. Ця симфонія відноситься до зрілого симфонічного стилю Гайдна. Величні майстерно опрацьовані форми з яскравою образністю та та індивідуальним, притаманним лише Гадну, колоритом. Вісімдесят другу симфонію називають ще – «Ведмідь», назва походить від харектеру музики фіналу, що наслідує звуки волинки та награванню поводирів ведмедів на святкових ярмарках.

Концерт для фортепіано з оркестром №1, до мажор, написаний Людвіґом ван Бетховеном у 1796-97 роках, і презентований самим автором у Відні. Цей період творчості великого композитора сприймається як продовження , і в певному розумінні завершення, віденської школи класицизму. Тому в першому фортепіанному концерті ми почуємо легкі теми ритмічної структури, засновані на пісенно-аріозних інтонація. Це один з тих творів завдяки яким композитор завоював палку любов публіки.

Усі твори, які звучатимуть у цьому концерті, об’єднує життєрадісний мажорний настрій, що безумовно подарує львівському меломану потужній струмінь радості, тепла та світла!!!

«Перлини віденської класики»

2 березня (п’ятниця) 19:00

Виконують:
Данило Саєнко – фортепіано
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Айдар Торибаєв – головний диригент та художній керівник

У програмі:
Франц Йозеф Гайдн. Симфонія №82
Вольфґанґ Амадей Моцарт. Симфонія №39
Людвіґ ван Бетховен. Фортепіанний концерт №1

Деталі

Дата:
2 Березня 2012
Час:
19:00 - 22:00
Ціна:
40грн. - 80грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Національний театр ім. М. Заньковецької
вул. Л. Українки, 1