Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт «OPEN BLUES BAND»

19 Квітня 2012 @ 21:00 - 23:00

50грн.
«OPEN BLUES BAND»
«OPEN BLUES BAND»

19 квітня о 21:00 в Kult Live Music Club концерт легендарних «OPEN BLUES BAND».

Легенди львівської блюз та джаз сцени – на сцені «Культ»!

«Інструментальними творами Юрія Шаріфова повниться українська музика, чіткими ритмами його басгітари звучить знаний у світі гурт «Open Blues Band»

ЮРІЙ ШАРІФОВ ( бас – гітара ) – здобув широку академічну музичну освіту ( дипломи скрипаля, музикознавця та композитора ). Член Національної спілки композиторів та Асоціації діячів естрадного мистецтва УкраЇни. Член Громадської експертної ради з питань джазової музики при Міністерстві культури і туризму України. Автор камерно-інструментальних і симфонічних творів, джазових композицій та естрадних пісень. В середині 60-х був одним з перших, хто почав грати рок в Радянському Союзі. В 70-х – 80-х рр. грав у Чернівецьких ансамблях “Смерічка”, “Червона Рута” ( музичний керівник), “Жива Вода” ( засновник та керівник ). В складі джаз- , рок- , поп- , фолк- груп та з сольними концертними програмами гастролював у 24-х країнах. Учасник сотень фестивалів. Співпрацював з багатьма особистостями ( Софія Ротару, Юрій Башмет, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Олександр Сєров, Ігор Саруханов та багато інших ).
З середини 70-х рр. активно працює в сфері електронної музики. Має досвід педагогічної роботи ( кафедра композиції Львівської музичної академії ). Автор першого вітчизняного спеціального курсу з історії, теорії та практики джаз-, рок- та поп- музики для вищих учбових закладів. Ведучий авторських музичних програм на радіо. Упорядник звукової антології сучасної музики. Ініціатор та організатор різноманітних музичних акцій. Багаторічний голова журі всеукраїнського рок-фестивалю “Тарас Бульба”. Учасник багатьох музичних проектів, в тому числі міжнародних.

ОЛЕКСАНДР БАЛАБАН ( гітара ) – закінчив консерваторію як піаніст. Засновник та керівник рок-групи „Ореол” (1970-1991 рр.). Останнім часом працює технічним директором російської співачки Алсу.

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК ( ударні ) – закінчив училище по класу ударних інструментів. З 1970 по 1991 р. грав у рок-групі „Ореол”.

Унікальний концерт для справжніх музичних гурманів!

Ціна квитків – 50 грн.
Квитки можна придбати в «Культ» (Чайковського, 7)
Тел. 242 2 242

Деталі

Дата:
19 Квітня 2012
Час:
21:00 - 23:00
Ціна:
50грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення