Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт «На лезі шаблі наша воля»

2 Березня 2015 @ 19:00 - 21:00

2 березня о 19.00 в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької свою концерту програму «На лезі шаблі наша воля» представить академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Свою творчу біографію лауреат і дипломант республіканського і багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів і фестивалів ансамбль «Козаки Поділля» розпочав у 1938 році в м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області . Це був перший колектив створеної у цьому ж році Хмельницької обласної філармонії.
Спочатку це була «хорова капела , до складу якої увійшли кращі представники художньої самодіяльності і кілька професійних артистів» (газета «Червоний кордон» від 24.11.1938 р.), а першим керівником капели був талановитий симфонічний диригент Тбіліської консерваторії Борис Світличний. Зараз художнім керівником і головним диригентом ансамблю є народний артист України, композитор Микола Балема.

Українська народна пісня, як феномен, захоплювала не одне покоління композиторів та музикознавців. Беручи до опрацювання пісні різних історичних епох, маючи в «арсеналі» різноманіття народної пісні, по – новому, інтерпретуючи пісні літературного походження композитор Микола Балема знаходить поглиблене прочитання українських народних пісень.

Деталі

Дата:
2 Березня 2015
Час:
19:00 - 21:00
Подія Category:

Місце проведення

Національний театр ім. М. Заньковецької
вул. Л. Українки, 1