Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт гурту “Гапочка”

16 Березня 2012 @ 21:00 - 23:00

40грн.
концерт гурту Гапочка
концерт гурту "Гапочка"

Один з найцікавіших і найпрофесійніших молодих гуртів України “Гапочка” виступить з презентацією дебютного альбому у Львові!

Головними «родзинками» «Гапочки» є проникливі тексти, якісна музика та чудовий вокал лідера гурту – Каті Гапочки.

Відбудеться концерт у п’ятницю 16 березня у “Хмільному Домі Роберта Домса» (вул. Клепарівська, 18), початок о 21:00. Квитки – 40 грн. в попередньому продажі в українському магазині “Наш Формат” (вул. Братів Рогатинців, 24).

Київський гурт „Гапочка” – столична відповідь молодих музикантів українському альтернативному поп-року. Урбанізований саунд учасників гурту з різних міст столиця cприйняла за свій прогресивний успіх.

Гурт дебютує 11 березня 2008 у Центрі сучасного мистецтва Києво-Могилянської академії. Перший склад гурту об’єднав музикантів із різних частин України: Катя Гапочка з Хмельницького (вокал), Артем Угодніков із Кіровограду (барабани), Єгор Гавриленко з Черкас (бас) та Олександр Зброцький з Донецька (гітара).

Незадовго „Гапочка” стає символом фестивальної України. Завдяки професійному звучанню музиканти в першій рік існування гурту отримують визнання топовими позиціями на фестивалі „Тарас Бульба 2008” та відбірковому етапі міжнародного фестивалю „The Global Battle Of The Bands UA 2009”. Завдяки цій перемозі гурт відзнімає дебютний кліп і вже навесні 2010 року вирушає на фінал „The GBOB” до Лондона. Український альтернативний поп-рок від гурту „Гапочка” зараховують до десяти найкращих гуртів з двадцяти країн світу.

Контакт: 097 178 84 89

Кліп на пісню «Віддай»:

Деталі

Дата:
16 Березня 2012
Час:
21:00 - 23:00
Ціна:
40грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Музей Івана Труша запрошує дітей на віртуальні уроки-екскурсії
вул. І. Труша, 28