Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт гурту Easter (Берлін) у Львові

2 Грудня 2011 @ 20:00 - 22:00

30грн. - 40грн.
гурт Easter у Львові
гурт Easter у Львові

2 грудня о 20:00 у відкритій арт-території Альтер Клуб у Палаці мистецтв відбудеться концерт берлінської електронної групи Easter. Цього ж вечора у Альтер Клубі виступить відома українська naive electronic група Zeleni Sestry.


Мінімалістичний саунд і ностальгічний спів Easter викликають алюзії до музики The Knife чи Fever Ray.

Особливу увагу заслуговують тексти Easter, перенасичені меланхолією, сексом і жорстокістю. Цього року група випустила свій дебютний альбом ‘Ur A Great Babe’.

Музичний блог i_am_rare : “Берлінський проект, що робить музику за рецептами групи Сlient – мінімалізований музичний супровід і сексуальні жіночі голоси, що начитують нехитрі тексти, накладені на ритмічний малюнок”

“Пісні з альбому виникли в різний час, більшість з них приходила парами або в Осло, або Берліні і всього запис зайняв зайняв 9 місяців, починаючи від першої пісні ‘Surfboard’, яка прийшла до нас у місті Брауншвейг і до останньої ‘Ur a Great Babe’, яку ми закінчили цього року у липні. Тому це була ніби вагітність, яка призвела, я би сказала, до народження симпатичної дитинки з ранніми ознаками роздвоєння особистості”, – коментують Макс та Стіне учасники гурту.

Деталі

Дата:
2 Грудня 2011
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
30грн. - 40грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення