Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Концерт білоруського етно-бенду «ДЖАМБІБУМ»

31 Травня 2011 @ 20:00 - 22:00

50грн.
У Етноклубі «ДЖАМБІБУМ» (Білорусія)
У Етноклубі «ДЖАМБІБУМ» (Білорусія)

31 травня, вівторок, о 20:00 у Етноклубі Набутків гратиме білоруський етно-бенд «ДЖАМБІБУМ». Вхід: 50 грн., для членів етноклубу та джаз-клубу 25 грн.

Стиль: Neofolk, Ethno Avantgarde, Ethno Fusion, Ethno Jazz, Folk Rock, Authentic Folk, Folk Modern.

Народна простота у багатоголосному виконанні та акустичному музичному опрацюванні.

Етно-еклектика, яка балансує між стилями. Вдалий гумор на етнічному ґрунті. Східноєвропейський ритм-н-блюз, який неможливо слухати сидячи. Ритуальний етнотранс. Сміливі експерименти з акустичним опрацюванням фольклору, традиційним вокалом, реґґі, африканськими барабанами та яскравими, північно-американськими ритмами – все це білоруський етно-бенд з Мінська «ДЖАМБІБУМ».

Група створена у 2003 році з ініціативи Анастасії Хмєль. За час свого існування гурт змінював свій склад від вокально-«ударної» групи (8 до 12 людей) – до квінтету у 2011 році. Традиційний білоруський вокал, перкусія, гітари, ударні і духові – це фундамент їх щирого і душевного funky ethno. За позитивною енергетикою, задоволенням від звуку, голосу і життя стоїть традиція «бабулінай песні».

ДЖАМБІБУМ блискуче поєднує білоруське автентичне звучання з експериментами в області world music. В живу вони звучать як інтуїтивна приджазована етніка і одночасно нагадують хеппі хіпі «фолк-оркестр».

Група вже випустила 2 альбоми. Виступала на численних фестивалях: «Міколайкі фолькове» (Польща), «Пустиє холми» (Росія), «Країна Мрій», «Be Free», «День Незалежності з Махном» (Україна), «Rock 4 Peace» (Німеччина)

Деталі

Дата:
31 Травня 2011
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
50грн.
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення