Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

IV Міське свято кави – “На каву до Львова”

20 Вересня 2010 - 26 Вересня 2010

безкоштовно

Вже вчетверте Львів запрошує львів’ян та гостей міста «На каву до Львова»! Ароматна кава вже давно стала невід’ємним символом найромантичнішого міста України – саме до Львова приїжджають, щоб насолодитись справжньою кавою, а мешканці міста є знаними кавоманами.

Свято кави у Львові, котре набуло надзвичайної популярності як у місті так і за його межами, теж перетворилось на справжній символ осіннього Львова.

Кава – найулюбленіший у світі напій, популярний у будь-яку пору року. Горнятко кави заслужено займає місце серед таких символів гостинності, як привітність персоналу і затишна атмосфера готелю, ресторану або кав’ярні. Сьогодні мало хто уявляє собі день без цього ароматного напою, що додає бадьорості. Кава і кав’ярні – символи Львова, його впізнаваний бренд серед туристів різних країн.

Затишні кав’ярні пропонують надзвичайно великій вибір смачних кавових ласощів і кожного року восени за допомогою усіх кавоманів, що відвідують найароматніше свято, ми обираємо найсмачнішу з них.

Отже, Львів запрошує 20-26 вересня на каву!

Програма свята

Кожен гість свята зможе в цей період відвідати кав’ярні, які є учасниками КАВОВОГО ТУРУ, скуштувати «святкову» каву та віддати свій голос за найулюбленіший «кавовий» заклад.

– Ярмарок-продаж кави та кавового посуду
– Відбудуться змагання офіціантів та баріста.

Щовечора до кави буде запропоновано:

* Вечірні кінопокази
* Джазові перформанси
* Концерти якісної камерної музики
* Показ театральної вистави «Целофан»

Цьогорічне свято розширюється за межі дворику Ратуші і займатиме ще і північну сторону площі Ринок, де буде влаштовано Кавовий ярмарок та встановлено урочисті кавові арки з екранами.
І, звичайно, кави на святі буде неймовірно багато і усіх видів: від традиційних філіжанок до неповторних кавових коктейлів!

Голосування за найкращу кав’ярню

За три роки проведення свято вже набуло свого стилю – коли окрім вечірньої програми у подвір’ї Ратуші, відбувається щорічне голосування за найкращу кав’ярню серед найкращих закладів Львова, а 25 та 26 вересня “Кавові” Король та Королева відправляться в КАВОВИЙ ТУР, щоб обрати «найкавовіший» заклад нашого міста.
Свято розвивається і збільшується у масштабах. Цього року окрім основної номінації «Найкраща кав’ярня» буде запропоновано ще три:

«Кавова легенда Львова» – найлегендарніша львівська кав’ярня
«… і до кави» – тут боротимуться кав’ярні, що пропонують неповторні ласощі до кави і не лише ласощі
«Відкриття року» – найцікавіша кав’ярня, що відкрилась протягом року від останнього свята «На каву до Львова»

Переможець у головній номінації набирає голоси у трьох формах:

– Голосування на сайті фестивалю, що стартує з 20 вересня та триватиме до 26 вересня (30%)
– Голосування у самих кав’ярнях за допомогою бюлетнів (50%)
– Вибір кавових Короля та Королеви (20%)

Переможців кожної з інших номінацій обиратиме авторитетне експертне журі.