Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Іспанські короткометражки

10 Жовтня 2013 @ 19:00 - 23:00

25грн.

10 жовтня о 19.00 та 21.00 у Львівському Палаці Мистецтв Wiz-Art відкриває новий сезон короткометражок з країни загадок – Іспанії!

8 сміливих історій, таких близьких та невимовно реальних для кожного з нас відчинять нам світ романтично-сексуальних стосунків усіх поколінь у водночас захоплюючих та простих сюжетах («3 хвилини» Хав’єра Марко, «Сніданок з Діадемою» Оскара Бернасера), веселих інтерпретаціях проблем іммігрантів («Весілля» Марини Сересеські, «SUB» Хоссьє Маліса Альвареса), сентиментально розчулюючих моментів родинної близькості («Зіниця ока» Хосечо де Лінареса) та разючо правдивих людських перетворень («Слон» Пабло Ларсуена).

Запрошуємо уже цього четверга на гарячий вечір безпосередньої драматичності та таємничих несподіванок.

ПРОГРАМА ПОКАЗУ

ХВИЛИНИ 4′ Хав’єр Марко 2012

Молода пара починає життя разом після переїзду.

ВЕСІЛЛЯ 12′ Маріна Сересеські 2012

Мірта з Куби і вона живе в Мадриді. Як і багато інших імігрантів вона працює на прибираннях. Сьогодні о 6 годині вечора , її дочка виходить заміж. Але ніщо не йде за планом. Щоб не запізнитися на весілля, треба докласти більше зусиль ніж планувалося.

ЗІНИЦЯ ОКА 13′ Хосечо де Лінарес 2012

Сурдо підтримував особливі відносини з бабусею. Оскільки він поїхав на навчання, вони втратили зв’язок. В останній день літа Сурдо вирішує провідати бабусю, оскільки відчуває, що це може бути останній раз.

ЩОСЬ ІНШЕ 9’ Лаура Молпесерес 2013

Іріс і Джон розповідають про свої минулі відносини. Коментарі Іріс на заяву, зроблену Джоном, направляють розмову у незручне русло.

ЯВНИЙ СЕКС 10′ Хосе Мануель Карраско 2013

Але чи є щось особливе, що вам не подобається?

SUB 15′ Хоссьє Маліс Альварес 2012

Африканські іммігранти з проблемами комунікації стикаються з бюрократичними труднощами дивного суспільства в оригінальній версії.

СНІДАНОК З ДІАДЕМОЮ 18 ‘ Оскар Бернасер 2012

Енріке і Аврора – двоє незнайомців, які багато бачили на своєму життєвому шляху. Після незвичайної ночі, вони прокидаються в одному ліжку, не знаючи, що робити далі. Енріке, самотній чоловік , готує сніданок, і обидва стикаються з проблемою, чи зробити крок назустріч і сісти на поїзд, якого вони так довго чекали. Цей сніданок може бути їх останнім шансом – чи скористаються вони ним, це залишається з’ясувати.

СЛОН 9′ Пабло Ларсуен 2012

Мануель нещасливий. Він у пастці монотонної роботи і його родина не надто на нього зважає. Тоді лікар говорить йому, що у нього виняткова хвороба: він перетворюється на слона.

Тривалість – 90 хв.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Вхід – 25 UAH.

Бронювання: info@wiz-art.com.ua , 0635615722

Деталі

Дата:
10 Жовтня 2013
Час:
19:00 - 23:00
Ціна:
25грн.
Подія Category:

Місце проведення

кінозал Львівського палацу мистецтв
вул. Коперника, 17
Сайт:
http://kino-lpm.blogspot.com