Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Hot Shorts у Львові і майстер-клас італійського режисера

12 Квітня 2012 @ 18:00 - 20:00

Hot Shorts
Hot Shorts

18 квітня о 18:00 у Львові в Палаці мистецтв відбудеться зустріч з італійським режисером, який проведе майстер-клас, покаже свої фільми та відповість на запитання.

Нікола Піовесан – режисер, медіахудожник, фотограф, сценарист і поет. Був також викладачем режисури в Болоньї та Комо. За свої короткометражні фільми отримав десятки нагород в Італії та закордоном, фільми демонструвалась на найбільш значних кінофестивалях, включно з Венеційським, Міланським, Амстердамським фестивалем документального кіно та на багатьох інших. Ознайомитись з біографією режисера більше можна на його особистому сайті.

Режисер приїде до Львова на спеціальне запрошення кіножурналу Celfish, а вже 20-22 квітня він братиме участь в Київському фестивалі короткометражних фільмів в якості члена Міжнародного журі та учасника позаконкурсної програми Hot Shorts.

Глядачі Львова побачать програму італійських та іспанських короткометражок Hot Shorts 19 квітня о 19:00 та 21:00 в Палаці мистецтв на Коперника 17.
Hot Shorts – побачити те, чого не бачать інші!

Повна програма кіновечора:

Наглядач
Італія / 2012 / 15′
Режисер: Юрій Анкарані
Каррара, гора Монте Бетолі. В мармурових кар’єрах працюють люди та надважкі машини. Наглядач контролює та координує їх роботу лише мовою міміки та жестів. На фоні крутих та небезпечних схилів та піків Апуанських Альп він диригує своїм незвичним оркестром у неймовірному галасі, що здається йому мертвою тишею.

Обслуговуючи клієнта
Італія / 2010 / 6′
Режисер: Джузеппе Туфаруло
Працюючи в супермаркеті в нічну зміну, працівники нудьгують під час виконання своїх обов’язків. Поки не знаходять нового способу привертати увагу покупців.

Безбородий Гарібальді
Італія / 2010 / 15‘
Режисер: Нікола Піовесан
Банда стариганів вирішує пограбувати машину, в якій лежить безцінна поштова марка. Підготовка до злочину схожа на нісенітницю, хоча, здається, вони продумали все в деталях. Однак дещо було випущено з поля зору, і це кардинально змінює ситуацію.

Вбивство свині
Італія / 2011 / 6′
Режисер: Сімоне Массі
Поки свиню витягують зі свинарника, вона має шанс бачити небо та світ.

Піратський корабель
Іспанія / 2011 / 19′
Режисер: Фернандо Труйолс
Давід розлучений, живе з матір’ю, і найближчим часом втратить роботу. Але син попросив на Різдво піратський корабель і він будь-що його отримає, навіть якщо батьку доведеться піти на край світу.

Петля
Іспанія / 2011 / 3‘
Режисер: Аріц Морено
Чоловік прокидається і готує каву. Чоловік прокидається і готує каву. Чоловік прокидається і готує каву.

Близький друг
Іспанія / 2011 / 13′
Режисер: Хосе Марі Ґенаґа
Екайц та Роман зустрілися під час канікул у туристичному таборі та пообіцяли залишатись друзями на все життя. Але щось пішло не так: або життя задовге, або обіцянка хитка… але зараз вони змушені щось з цим робити.

Деталі

Дата:
12 Квітня 2012
Час:
18:00 - 20:00
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Фільм “Піна днів”
вул. Коперника, 17