Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«ХХ ВІК. Богдан-Ігор Антонич. Грицько Чубай»

18 Вересня 2010 @ 19:00 - 22:00

60грн. - 150грн.

18 вересня 2010р., у суботу, в Національному Академічному Українському Драматичному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться вечір «ХХ ВІК. Богдан-Ігор Антонич. Грицько Чубай» у  рамках «Форуму видавців».

Вечір присвячений 61 року від народження Грицька Чубая та 101-ій річниці народження Богдана-Ігоря Антонича.

Початок 19:00

У вечорі беруть участь:

«Дивні»
«Файно»
«ShockolaD»
Олег Лишега
Іван Малкович
Віктор Неборак
Ігор Калинець
Квартет «Віртуози Львова»
Хорова капела «Дударик»

ВІКТОР МОРОЗОВ
ВАСИЛЬ ЖДАНКІН
ТАРАС ЧУБАЙ та «ПЛАЧ ЄРЕМІЇ»

вартість квитків

від 60 грн до 150 грн

продаж квитків (від 24 серпня):

галерея «Дзиґа», вул. Вірменська, 35 (на рецепції)

замовлення за тел. 297-56-12

Завжди вражає доля митців, які померли молодими. Антонич, Івасюк, Чубай… Ці троє творять особливі культурні міфи Львова, а їхня рання смерть додає цим міфам чогось трансцендентного…

Найголовнішою метою ще раз нагадати про поезію та життя геніальних письменників сучасності та якомога ближче та краще познайомити сучасну молодь з творчістю великих поетів Богдана-Ігоря Антонича та Грицька Чубая. Нажаль, ми знаємо зі шкільних парт лишень те, що нам нав’язувала шкільна чи університетська програма, але ми ніколи не заглиблювалися у те, чому саме так писав поет і чим саме він захоплювався і чим жив, що саме «створило» Антонича та Чубая? Про це ми спробуємо дізнатися під час цього проекту.

Ціллю проекту є зібрання коштів та видання величезної книги про життя та творчість Грицька Чубая: біографічні тексти та фотографії, рукописи автора. Також переклади віршів на англійську, білоруську, іспанську, російську та польську мови.