Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Фотовиставка Ірини Замори та Романа Бариляка

1 Вересня 2010 - 30 Вересня 2010

безкоштовно

З 1 по 30 вересня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує оглянути фотовиставку-продаж Ірини Замори та Романа Бариляка «За обрієм. Індонезія»: вулканічні плато Іджен та Бромо, храмові комплекси островів Ява та Балі, землеробні тераси та кавові плантації гірських індонезійських ландшафтів, далекі мандрівні шляхи та екзотичний світ.

Ірина Замора.

Народилась та живе у Львові. За 5 років захоплення фотографією виявила себе як талановитий та цілеспрямований мистець. Опублікувала статті в українських та іноземних виданнях про фотомистецтво та провела декілька тематичних виставок. Тривалі подорожі незвіданими краями, знайомство з іноземними культурами та невгамовний дух мандрівника – те, що робить творчість Ірини впізнаваною та відрізняє серед інших. Відвідавши храмові міста древнього Лаосу, малайзійські джунглі та пройшовши піший кордон між Камбоджею та Таїландом, львів`янка впевнено стверджує : «Світ –прекрасний!».

Ірина – активний учасник львівського фотоклубу «13 кадр». Впродовж кількох років її роботи експонуються на Київській Фотоярмарці.

«У співпраці з Романом Бариляком знайшла справжнє розуміння. Палка любов до світу, готовність долати широти та градуси до поставленої мети, а також рідкісне вміння працювати над розкриттям тематики в мандрівних умовах – риси, які я високо ціную у співавторі».

Роман Бариляк.

Народився у Львові, але бажання пізнавати світ і вивчати улюблену професію отоларинголога-отохірурга на довгі роки завело у Сполучені Штати, Францію, Польщу. Після багатьох років за кордоном Львів залишився рідним, та водночас бажання пізнавати чарівний і безмежний світ не зникло: Азія, Африка, Америка, Європа, щоразу в іншу країну, до інших цікавих людей з незмінним супутником – фотоапаратом. Фотографія навчила бачити гарне в буденному і цінити красу там, де її не зауважують. Дала інший сенс подорожам і стала улюбленим відпочинком.

Деталі

Початок:
1 Вересня 2010
Закінчення:
30 Вересня 2010
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
вул. Котлярська, 8
Ukraine