Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

До Львова вперше приїдуть “Троїсті мужики”

14 Вересня 2012 @ 20:00 - 22:00

безкоштовно

14 вересня у Львові відбудеться неймовірне, драйвове, веселе дійство під інтригуючою назвою «Троїсті мужики», – це вибухова суміш лідера гурту «Ot Vinta» Юрка Журавля та письменників Братів Капранових. На вас чекають пісні, танці, теревені, вірші, співи, анекдоти, читання, кохання та багато іншого!

Цей епатажний тандем з письменників та музиканта зародився минулого року у Львові на Форумі видавців завдяки книзі Братів Капранових «Щоденник моєї секретарки», яка надихнула Юрка Журавля на розкішні, багатообразні малюнки. У результаті ці ілюстрації доповнили друге видання книги.

Сам Юрко Журавель про роботу над книгою відгукується наступним чином: «Не знаю я!!! Не знаю і знати не хочу, чим надихнуло мене це творіння! Це, мабуть, як секс і кохання – можна зрозуміти, що викликає в тебе ерекцію, але не збагнеш за що саме кохаєш. Не знаю! Хай цим займаються критики і зануди. А я буду просто насолоджуватись. Пірнати з головою і злітати до самих небес. Плакати, реготати, боятися, боротися, пишатися і любити».

«Троїсті мужики» вже відвідали Київ, Рівне, Луцьк, Дубно та Остріг, Тернопіль, а тепер їдуть до Львова!

Отже, 14 вересня о 20:00 «Троїсті мужики» чекають на львів’ян в клубі «ДИНАМО БЛЮЗ» (вул. Стуса, 4)

Вхід — вільний. Вихід — з книжками!

Деталі

Дата:
14 Вересня 2012
Час:
20:00 - 22:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення