Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

День народження Генрі Манчіні

16 Квітня 2010 @ 16:00 - 18:00

16 квітня у кав’ярні-галереї «ШТУКА» святкують уродини Генрі Манчіні – видатного американського композитора та диригента.

Генрі Манчіні був одним із найбільш різнобічно обдарованих музичних митців ХХ століття. Ім’я Манчіні є синонімом якісної музики телебачення та класики кіно, чудових композицій та концертів. Впродовж життя Манчіні номінувався на 72 нагороди «Grammy», здобув їх 20. Номінувався на 18 нагород «Academy Awards» та отримав їх 4. Також нагороджений «Golden Globe» та двома «Emmy».

Манчіні є автором багатьох відомих звукових доріжок, у т.ч. для фільмів «Сніданок у Тіффані», «Рожева пантера», «Дні вина та троянд» та інших. Він записав понад 90 альбомів, де можна почути не лише музику, створену з біг-бендами, а й джаз, поп і класику.

Аби любителі хорошої музики поповнили знання та згодом – музичні колекції, у п’ятницю з 9.00 до 22.00 у кав’ярні відвідувачів чекатиме невеличка добірка фактів з біографії композитора та звучатимуть легендарні ‘Moon River”, “ Pink Panther”, “Charade”, “Love Story”.

Довідка

Вхід вільний.

Кав’ярня-галерея «ШТУКА»

Адреса: м. Львів, вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)

Тел.: (097) 586 81 95, (097) 435 81 27

e-mail: kawiarnia.sztuka@gmail.com

http://shtuka.net.ua/

Місце проведення

Zemanta Related Posts Thumbnail
вул. Котлярська, 8
Ukraine