Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Читання-тандем Тані Малярчук (України) і Нади Гашич (Хорватія)

14 Вересня 2012 @ 20:00 - 20:45

безкоштовно

14 вересня (п’ятниця), 20.00-20.45 в книгарні “Є” відбудеться читання-тандем Тані Малярчук (України) і Нади Гашич (Хорватія). Модератор — Алла Татаренко.

Таня Малярчук (нар. 1983 р.) – українська письменниця, за власним зізнанням “не то жінка, не то прозаїк”. Народилася в Івано-Франківську, за фахом — філолог, мешкає у Відні. Друкувалася в часописах «Березіль», «Четвер», “Критика”, «ШО». Оповідання й есе перекладені польською, румунською, німецькою, англійською, російською та білоруською мовами. В березні 2009 року у віденському видавництві «Residenz» вийшла книжка «Neunprozentiger Haushaltsessig» у перекладі Клаудії Дате. Одна за одною вийшли романи та книги оповідань: “Ендшпіль Адольфо, або троянда для Лізи (2004), “Згори вниз. Книга страхів (2007), “Як я стала святою” (2006), “Говорити” (2007), “Звірослов” (2009), “Божественна комедія (2009), “Біографія випадкового чуда” (2012).

Нада Гашич (нар. 1950 р.) — хорватська письменниця. Народилася в Мариборі в Республіці Словенії. У Загребі живе з 1952 року. Навчалася на філософському факультеті Загребського університету, закінчила відділення соціології та південнослов’янських (хорватської) мов. Захистила дисертацію у Празі в Карловому університеті, де працювала лектором хорватської мови. Свою лекторську роботу продовжила у Санкт-Петербурзі і Брно. Займалася редакторською та перекладацькою діяльністю, частину кар’єри присвятила лексикографічній роботі під керівництвом проф. Володимира Анича, допомагаючи йому при укладанні його словників і правопису. Переклала загребською говіркою «Пригоди бравого вояка Швейка» Ярослава Гашека. Свій перший роман «Мирна вулиця, алея» опублікувала у п’ятдесят сім років. Цей роман було визнано найкращим дебютним твором року і письменницю було за нього відзначено премією Спілки хорватських письменників, а за свій другий роман «Вода, павутиння» у 2010 році відзначена престижною премією міста Загреба і найвизначнішою в галузі культури державною премією імені Володимира Назора за найбільше літературне досягнення. Свій третій роман «Чотири полум’я, лід» планує видати у 2013 році.

Деталі

Дата:
14 Вересня 2012
Час:
20:00 - 20:45
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , , , ,

Місце проведення