Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«ČAČI VORBA» в Етноклубі

8 Червня 2010 @ 20:00 - 21:00

50грн.

8 червня, вівторок, о 20.00 Етноклуб Набутків та МО “Дзиґа” представляють: ČAČI VORBA (Польща-Україна) – музична катавасія балканського весілля.

Арт-кав’ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх )

ČAČI VORBA — польсько-український гурт, що сміливо змішує етно, джаз і сучасну музику балканських весіль. В цьому музиканти наслідують давніх циганських віртуозів, які додавали до своєї музики мотиви тих народів, які зустрічалися на їхньому шляху. Ця екзотична суміш виконується на традиційних інструментах, котрі, однак, іноді звучать невпізнанно.

ČAČI VORBA нагадує казковий оркестр, який перебуває у дивній музичній подорожі, переміряючи вздовж і впоперек Старий Світ і складаючи нову звукову мозаїку з мелодій циган, угорців, румунів, греків, гуцулів, гуралів, південних слов’ян, жителів Близького Сходу. Тому містичні пісенні оповіді з Карпат іноді звучать так, наче румунський чабан заслухався джазу, а східні мотиви з передмість Бухаресту дивним чином нагадують сальсу. ČAČI VORBA грають, як говорять самі про свою стихійну музику, JOC’N’ROLL — від румунського “joc”, що м означає «танець», «забава», «веселощі»

MySpace: www.myspace.com/cacivorba

Сайт: http://cacivorba.pl

Відео на YouTube: Гурт «ČAČI VORBA» на “Флюгерах Львова”: http://www.youtube.com/watch?v=VTmy-KnaK-E

Етноклуб: www.dzyga.com/ethnoclub

Для не членів клубу вхід – 50 грн.
Щоб записатися до Етноклубу радимо прийти заздалегідь і заповнити анкету (звертатись до координатора клубу Остапа Костюка).
Повниця – 200 грн. на рік.

Деталі

Дата:
8 Червня 2010
Час:
20:00 - 21:00
Ціна:
50грн.
Подія Tags:
,

Місце проведення

Презентація «П’ятикнижжя» Грицька Чубая на 20. Форумі видавців
вул. Вірменська, 35
Ukraine