- This event has passed.
БАЧИТИ В КОЛЬОРІ: виставка графіки з колекції Британської Ради
17 Жовтня 2010 @ 11:00 - 24 Жовтня 2010 @ 17:30
безкоштовноПодія Navigation
З 17 по 24 жовтня в Центрі міської історії експонуватиметься виставка графіки ‘Seeing in Colour’ (Бачити в кольорі).
Виставка графіки ‘Seeing in Colour’ (Бачити в кольорі), що незабаром відкриється у Львові, презентуватиме твори 23 сучасних британських митців, включно з Деміеном Херстом, Едуардо Паолоцці та Патріком Колфілдом.
Твори не лише змусять Вас думати лимонно або кокетливо помаранчево, але й допоможуть дослідити історію кольору в мистецтві і повсякденному житті. Ви побачите, як художники справіку добували кольори з землі, каміння, крові, квіток і рослин, кори дерев та металів. Ви довідаєтесь, як людство взаємодіє з кольорами і описує себе через них, як колір може означати не лише пігмент для фарби, а й відображати культурні та світоглядні особливості.
Окрім різнобарвної експозиції, буде час і для яскравої бесіди. Молоді українські митці та поціновувачі сучасного мистецтва порівняють своє бачення кольорів з Емі Петтіфайер, британською художницею, що отримала ступень магістра в одному з найвідоміших мистецьких шкіл Лондона – коледжі Голдсміт – та працювала з багатьма знаними молодими іменами британської столиці.
Лекція Емі Петтіфайєр “Кодування кольору: як колір впливає на життя і мистецтво” відбудеться 17 жовтня о 16:00 в конференц залі Центру міської історії.
Після лекції усіх запрошуємо на урочисте відкриття виставки “Бачити в кольорі”.
Виставка експонуватиметься у Центрі міської історії (м. Львів, вул. Богомольця, 6) з 17 по 24 жовтня 2010, щодня з 11.00 по 17.30.
Про Колекцію Британської Ради
Понад 60 років Британська Рада збирає мистецькі твори для того, щоб експонувати за кордоном здобутки британських митців і дизайнерів. Колекція почалась у 1950-х роках із невеличкої збірки графіки, а на сьогодні зросла до понад 8000 творів, що включають усі види медій і всі аспекти британського мистецтва і дизайну ХХ і ХХІ століть. У Колекції немає постійного експозиційного приміщення, тому її часто називають «Музеєм без стін».