Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Авторська зустріч із письменником Михайлом Пантичем

14 Вересня 2012 @ 16:00 - 17:00

безкоштовно

14 вересня (п’ятниця), 16.00-17.00 в книгарні “Є” відбудеться авторська зустріч із письменником Михайлом Пантичем (Сербія) (спільно з видавництвом “Темпора”). Модератор — Алла Татаренко.

Михайло Пантич — відомий сербський прозаїк, літературний критик, редактор видавництв і часописів. Автор більш ніж 30 книжок есеїв, літературно-критичних статей, семи збірок оповідань. Книжка “Якщо це любов” відзначена премією ім. Іво Андрича (2004) і стала бестселером. Оповідання та есеї Михайла Пантича перекладені більш ніж двадцятьма мовами.

У збірці оповідань “Якщо це любов”, український переклад якої (вид-во “Темпора, перекладач Оксана Микитенко) буде представлено на зустрічі, перед читачем постають епізоди з життя мешканців Нового Белграда, будні, звичний плин яких порушує неочікувана , раптова або така, що причаїлася десь у глибині душі, любов, яка нікуди не зникає, навіть якщо люди розлучаються. Для кожного з персонажів це поняття має свій зміст, але ніхто з них не міг би пояснити, що ж, власне, таке — любов…

Деталі

Дата:
14 Вересня 2012
Час:
16:00 - 17:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення