Wiz-Art 2013 / День 1. Кіно на районах

Офіційно Wiz-Art 2013 відкривається у четвер, але перші експериментальні покази із серії “Культура на районах” відбулися вже у вівторок.

У Народному домі на Збоїщах, Народному домі на Левандівці і в Медіатеці на Мулярській безкоштовно показували короткометражні програми “Вічно молоді” та “Помста підлітків”. До Народного дому на Збоїщах гостей запрошували ходулісти з вуличного театру Platz-Art.

Перша програма була адресована людям, які залишили позаду нерозважливість і безтурботність молодості. Однозначним лідером глядацьких симпатій визнали українську стрічку «Алкоголічка». У ній ідеться про покинуту матір’ю дівчинку, яка шукає надію і опору в житті.

Друга частина призначалася для підлітків – тим, хто лише починає доросле життя. Найбільше визнання заслужили фільми «366» (історія парамедика, який вирішив зробити для паціентів більше, ніж вимагають одні лише службові обов`язки); «Макс» (собачий погляд на сім`ю і вірність) і «Фермер Джек» (про те, чому не варто гнатися за легкою здобиччю, яка потім оібйдеться куди дорожче, ніж насправді коштує).

Мешканка Збоїщ розповіла, що за останні 50 років тут нічого подібного не відбувалося

День 1. Кіно на районах. Фото:

джерело: https://www.facebook.com/earthshakingfilms

2 thoughts on “Wiz-Art 2013 / День 1. Кіно на районах

 • 7 Жовтня 2019 at 17:55
  Permalink

  Привет.

  Где я могу скачать XEvil бесплатно на вашем сайте?
  Получил информацию от вашей поддержки. XEvil-действительно лучшая программа для решения капчи, но мне нужна последняя версия.

  Спасибо.

 • 4 листопадаа 2019 at 20:26
  Permalink

  Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы.

  Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках:
  – Tilda (Тильда)
  – Wix (Викс)
  – Joomla (Джумла)
  – WordPress (Вордпресс)
  – Bitrix (Битрикс)
  и т.д.
  телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp
  Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настраиваются формы для отправки заявок и сообщений. Кроме того, подключается админка (админ панель), позволяющая редактировать код сайта, изменять текст, загружать изображения и документы.

  Здесь вы получите весь комплекс услуг по копированию, разработке и продвижению сайта в Яндексе и Google.

  Хотите узнать сколько стоит сделать копию сайта?
  напишите нам
  8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *