Wiz-Art 2013 / День 1. Кіно на районах

Офіційно Wiz-Art 2013 відкривається у четвер, але перші експериментальні покази із серії “Культура на районах” відбулися вже у вівторок.

У Народному домі на Збоїщах, Народному домі на Левандівці і в Медіатеці на Мулярській безкоштовно показували короткометражні програми “Вічно молоді” та “Помста підлітків”. До Народного дому на Збоїщах гостей запрошували ходулісти з вуличного театру Platz-Art.

Перша програма була адресована людям, які залишили позаду нерозважливість і безтурботність молодості. Однозначним лідером глядацьких симпатій визнали українську стрічку «Алкоголічка». У ній ідеться про покинуту матір’ю дівчинку, яка шукає надію і опору в житті.

Друга частина призначалася для підлітків – тим, хто лише починає доросле життя. Найбільше визнання заслужили фільми «366» (історія парамедика, який вирішив зробити для паціентів більше, ніж вимагають одні лише службові обов`язки); «Макс» (собачий погляд на сім`ю і вірність) і «Фермер Джек» (про те, чому не варто гнатися за легкою здобиччю, яка потім оібйдеться куди дорожче, ніж насправді коштує).

Мешканка Збоїщ розповіла, що за останні 50 років тут нічого подібного не відбувалося

День 1. Кіно на районах. Фото:

джерело: https://www.facebook.com/earthshakingfilms

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *