«Дві палітри» в галереї «Зелена канапа»

23 червня о 17 годині в галереї «Зелена канапа» розпочнеться абсолютно літня виставка з назвою «Дві палітри». Дві художниці – Наталя Бартків зі Львова, та Леся Бабляк з Києва продемонструють Вам свої сонячні, щирі палітри, любовно виписані квіти, натюрморти, інтерєри та пейзажі. Всюди літо, зелено і тепло. «Дві палітри» – наче творча відпустка. Принципово – ніякого негативу. Зрештою це єдине, що об єднує цих художниць, у всьому іншому – ця виставка – це дві персональні виставки в одній залі.

«Дві палітри» – триватиме до 5 липня.

Про художниць:

Наталія БартківНаталія Бартків — народилась у Львові. 1988 — закінчила Львівське музично-педагогічне училище. 1994 — закінчила Дрогобицьку Педагогічну Академ ію (музичний факультет). 2002 — закінчила Львівський Національний Університет ім. І.Франка. Факультет іноземних мов (англійська мова і література). З 2004 — займається живописом . Нове хоббі повністю змінило її життя. Викладає на кафедрі англійської мови в Університеті ім. Франка.

Учасник проекту «25 см в квадраті» 2007, проекту «Приборкання Ероса» та «Різдвяної виставки» 2008 року в «Зеленій канапі». У 2009 році брала участь у виставці «Зеленої канапи» в Рівненській галереї «Зуза», та у виставці львівських художників «Румбамбар» в київській галереї «Коло Заспи».

Леся Бабляк
1977 –мого народилась на Львівщині.
1997 — закінчила Львівський державний коледж декоративного та ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, ( відділ реставрації і консервації творів мистецтва ) . 2005 —  закінчила Львівськ у академі ю мистецтв, ( кафедра сакрального мистецтва ) .

Леся БаблякУчасть у виставках :
1998 — студентська виставка релігійних мистецьких творів. Історичний музей. Львів. 1999 — студентська виставка. Український Католицький університет. Рим.
1999 — Український народний дім. Лідкомб. Австралія.
2000 — виставка до 2000-річчя різдва Христового. Трускавець .
2000 — st. Hilda church. Katoomba. Австралія.
2000 — персональна виставка. Artarmon gallery. Сідней. Австралія.
2005 — Український інститут. Нью-Йорк. США.
2007- «Мій квітник» – персональна виставка в “ Зеленій канапі».
2008 – виставка «Великодній квіт» УГКЦ св. Василія, Київ.
2008 – Всеукраїнська виставка в КМЦ Національного Університету «Києво-Могилянська академія»

Роботи знаходяться в багатьох приватних колекціях України та за кордоном, в тому числі і Віктора та Катерини Ющенків.

Джерело: Зелена канапа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *