У Львові відбулася репрезентація книги Яна Твардовського “Ще одна молитва”

15 травня відбулася перша у Львові репрезентація книжки Яна Твардовського “Ще одна молитва” видавництва “Грані-Т”.

“Відколи я вперше побачила готові переклади Яна Твардовського, я зрозуміла, що то наш проект. Довго велися переговори з людиною, яка є правонаступницею. Спочатку на українському ринку з’явилася книга для дітей Яна Твардовського “Гербарій”, майже рік потрібно було, що книгу купували, оскільки у головах досі сидить “радянщина” пов’язана з “Твардовським”. Для нас вихід книги “Ще одна молитва” – експеримент”, – зазначила на прес-конференції шеф-редактор видавництва “Грані-Т” Діана Клочко.

“Я сподіваюся, що цю книгу читачі будуть любити, бо інакше не може бути. Отець Ян був священиком не тільки для Варшави, а й для половини Польщі. У цієї людини багато було любові, про це видно майже у кожному вірші”, – зазначила київський перекладач Дзвінка Матіяш.

Збірка “Ще одна молитва” розпочинається текстами, написаними на початку 50-60-х років минулого сторіччя, а завершується віршем, написаним у день смерті поета. Окрім поетичних текстів, до книги увійшли також прозові фрагменти – рефлексії, філософські медитації та проповіді.

Книга має 280 сторінок.

 

Довідка:

Ян Твардовський (1 червня 1915 р. – 18 січня 2006 р.) – римо-католицький священик, поет, представник сучасної релігійної лірики. Священик із Варшави, який писав вірші й ніколи не казав про себе, що він — поет. Єдиним важливим для нього критерієм було людське серце — вразливе, яке шукає істини, доброти, любові, автентизму і щирості.

Він не хотів навертати — але навертав, не хотів нікого вчити — однак учив. Йому вдалося подолати межі віку своїх читачів, межі власної країни і римо-католицької церкви.

Джерело: Захід.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *