У Львові католицький університет видав книгу «З України до Грузії. Щоденник однієї подорожі»

У Львові вийшла книжка «З України до Грузії. Щоденник однієї подорожі». Книга – розповідь про п’ятиденну подорож викладачів Українського католицького університету до Грузії. 

«З Україні до Грузії. Щоденник однієї подорожі»«Ідея написання книжки зародилася у ректора УКУ отця Бориса Гудзяка. Метою нашої подорожі було знайомство з Грузією. В контексті цього знайомства ми також хотіли подивитись на себе зі східної точки зору. Я думаю, що таким чином, отець ректор також хотів започаткувати нову фазу богословської програми в Українському католицькому університеті», – каже Олег Кіндій.

Він розповідає: «Щодня під час перебування у Грузії ми відвідували багато місць, також мали зустрічі з послом України в Грузію, з Грузинським православним патріархом Іллею ІІ, зі студентами та викладачами у Тбіліському державному університеті, соціальними службами». Робоча група також побачила багато грузинських святинь, побували у кількох монастирях та давніх церквах.

Книжка «З України до Грузії» написана як щоденник. «Сам текст писався дуже легко, це зайняло десь тиждень, редагування тривало 4-5 місяців. Остаточну версію доповнилося світлинами. Текст дуже інтенсивний, насичений, адже там багато подій, зустрічей, які ми спробували зреферувати. Я б схарактеризував цю книжку як щоденник, в який ми вплели трохи рефлексій, не так вражень, а певних спроб зрозуміти, що діється і як жити далі. Це, мабуть, головне», – зазначив Олег Кіндій.

До авторського колективу загалом увійшло 8 авторів – викладачів УКУ.

Джерело: ЗІК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *