Виставка картин Ірини Боднарук в арт-салоні «Сливка»

12 березня о 17.00 в арт-салоні «Сливка» з (м.Львів вул. Театральна, 24)відбудеться відкриття  виставки картин Ірини Боднарук  виконаних в техніці комп’ютерної графіки.

Довідка:

Виставка картин Ірини Боднарук в арт-салоні «Сливка»Боднарук Ірина Богданівна народилась 1984 року. В дитинстві вчилась у дитячій художній школі ім. О.Новаківського, після закінчення вступила до Львівського коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша, продовжувала навчання у Львівській поліграфічній академії на факультеті графіки. 

Діти оцінюють речі що їх оточують по принципу «подобається – не подобається». Те, що не подобається – відкидається одразу, і навпаки, річ яка дитині сподобалась отримує багато уваги. Тому процес виховання і навчання відбувається за допомогою речей які привертають дитячу увагу. Один з найважливіших інструментів для виховання і розвитку дитини це книжка. Причому основний процент інформації у книжках для дітей припадає на зображення яке подобається дитині і завдяки якому дитина приділяє увагу книзі в цілому навіть якщо ще не вміє читати. Картини для дітей відіграють не тільки декоративну функцію, як звикле нам мистецтво багатьох жанрів, вони розвивають дитячу уяву і збагачують внутрішній світ маленької людини.

Це – перша у Львові виставка картин для дітей виконаних в техніці комп’ютерної графіки. Поруч із численними старими, добре знайомими і розвинутими видами і техніками мистецтва постійно зявляються і стають в один ряд нові. Постійне винайдення і освоєння нових технологій є запорукою прогресу у будь якій галузі життя.  Вийшовши з дитячого віку людина не перестає розвиватись, тому не перестає розвиватись і людство в цілому. Це – перша у Львові виставка картин для дітей виконаних в техніці комп’ютерної графіки, і я думаю що далеко не остання.
перша у Львові виставка картин для дітей виконаних в техніці комп’ютерної графіки

джерело: арт-салон “Сливка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *