В арт-салоні «Сливка» – відкриття виставки малярства В.Красьохи «Надія»

 виставка малярства В.Красьохи «Надія»28.10.08 о 17.00 в арт-салоні «Сливка» за адресою вул. Театральна 24 відбудеться відкриття виставки малярства В.Красьохи «Надія», а також буде представлена нова колекція ляльок-магодз Інни Івасюк.

Довідка

 

Василь Красьоха – живописець, чий талант, не засмічений модною кон’юнктурою, сформувався органічно, як досконалий за формою і вмістом плід. Його обдарування уникнуло надмірностей – як екстравагантного формалізму, так і консервативної завченості художніх засобів, що іноді завчасно спалюють творця та йог ідеї. Він володіє простими, але дуже класичними речами: школою, працездатністю, чутливістю й відкритістю до світу, який завжди переповнений імпульсами для спостережливих людей.

Сукупність означеного частково пояснює ту своєрідну динаміку особистої манери Красьохи, з якою він впевнено входить у зрілий період життя-творчості. Збувається згадуваний ним емоційний вислів київського вчителя Василя Забашти: «Малювати так, щоб аж гавкало!».Останні роботи Василя Красьохи не тільки зачіпають пастозною живописною пластикою, але й творять переконливі художні образи з потужною візуальною культурою. Спостерігається обнадійливий процес подолання супротиву матеріалу і техніки. Вони перестають бути самоціллю чи фокусом, а їхній привабливий естетизм гармонійно й доречно працює на вищому рівні авторської концепції творення того, що прийнято іменувати мистецтвом. Подібна справжність підкуповує, роботи художника мають успіх і знаходять відгук у багатьох глядачів.

Красьоха Василь Андрійович

Народився 12 березня 1954р. В с.Хряськ Маневицького району на Волині.

1965-1972 роки навчання в республіканській художній школі в Києві.

1972-1978 роки навчання в Київському художньому інституті на факультеті живопису.

Вчителі: Лопухов О.М., Гурін В.І., Вітковський Л.І.

Член Національної Спілки художників України з 1984 року.

Участник багатьох художніх виставок в Україні та за кордоном.

Роботи В.Красьохи зберігаються у фондах Міністерства культури України, музеях та приватних збірках багатьох країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *