Спеціальний показ фільмів фестивалю “WizArt”

18 лютого у середу о 19.00 в Центрі міської історії буде проведено 2-годинний показ найкращого з Львівського міжнародного фестивалю візуального мистецтва WizArt, що проходив у листопаді минулого року.
Нагадаємо, на фестивалі відбулось 50 прем’єр візуальних робіт українських та іноземних режисерів. На фестивалі було проведено опитування кіновподобань глядачів. На спеціальному показі буде представлено 14 з них, які здобули найбільше глядацьких голосів.

Серед режисерів, візуальні роботи яких буде представлено у середу, британець Шон Конвей (Sean Conway), серб Мілош Томіч (Milo? Tomic), росіянин Борис Казаков, естонка Варвара Гуляєва (Varvara Guljaeva), українці Патрік Єгор, Артем Кім, Іван Шевченко та інші. 

Спеціальний показ фільмів фестивалю WizArtДовідка:

Вперше Міжнародний фестиваль візуального мистецтва відбувся  у листопаді 2008 року у Львові, Україна.  Стартувавши з прем’єри 50 візуальних робіт (короткометражних фільмів, відеокліпів, відеопоезії та різного роду експериментів) режисерів із більш, ніж 20 країн світу, фестиваль ставить собі за пріоритет йти у ногу з розвитком інноваційних тенденцій у кінематографі.

Конкурсна комісія фестивалю особливу увагу звертає на фільми, де присутні неординарні режисерські вирішення у зображенні реальності, використані hi-tech технології, винахідливість у операторській роботі, нетривіальний монтаж тощо.  

Про WizArt можна дізнатися на сайті фестивалю тут

Контактна інформація:

м. Львів, вул. Замарстинівська 83а, офіс 421, індекс 79019
тел. 8 (032) 2295969
wizart.fest@gmail.com

Контактні особи: Ольга Сало +380626286773, Тетяна Кареліна +80937216782

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *