Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису Тетяни Наумович-Сензюк «Про Квіти»

26 Травня 2012 - 15 Червня 2012

безкоштовно
Виставка живопису Тетяни Наумович-Сензюк
Виставка живопису Тетяни Наумович-Сензюк

З 26 травня по 15 червня в арт-салоні “Сливка” виставка живопису Тетяни Наумович-Сензюк «Про Квіти».

Всюди на вулицях, у садах, парках, на полях нас захоплює краса та аромат квітів. Збираючи квіти в букет, ми і не підозрюємо, що квіти мають свою історію та таємницю. Зрізана квітка в букет розповість вам дивну історію про вітер, що колихав її пелюстки в полі, про швидкоплинну весну, що грала свою мелодію на запашних конваліях на ніжних фіалках.

Квіти дарують нам гарний настрій, радість, щастя. Людині для щастя просто необхідні яскраві, позитивні емоції.

Для мене квіти – це натхнення для творчості. Своїми роботами я намагаюсь передати свої відчуття та враження від квітів. Впустіть до себе аромат літа та «прочитайте» мої історії про квіти.

Тетяна Наумович-Сензюк

Тетяна Наумович-Сензюк  народилася 21 березня 1982 р. у м ст Луцьку в родині художника. Любов до мистецтва з раннього дитинства виховував дідусь – Сензюк Петро Костянтинович – відомий український художник, педагог, засновник Луцької художньо школи..

Далі була Луцька художня школа 1993-1999 р. р. У 2000 р. закінчила Луцьке ПТУ 10, спеціальність ручне ткацтво. З 2000-2005 р. р. навчалась у Волинському державному університет м. Лесі Українки, в інституті мистецтв на кафедрі образотворчого декоративно-прикладного мистецтва (викладач, заслужений художник України, професор Галькун Т. Д.).З 2001 року є активним учасником художніх виставок. Художниця активно працює у техніці олійного живопису. Жанровий діапазон – пейзаж , натюрморти.

Деталі

Початок:
26 Травня 2012
Закінчення:
15 Червня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

клуб «Новий Ноїв Ковчег»
вул. Ставропігійська, 9