Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису та скульптури «Розквітле листя»

15 Березня 2012 - 10 Квітня 2012

безкоштовно
виставка Петра Ряски
виставка Петра Ряски

15 березня о 18.00 у львівській галереї «Леміш» відбудеться відкриття персональної виставки живопису та скульптури «Розквітле листя» закарпатського художника Петра Ряски.

В експозиції буде представлено близько 30 живописних полотен, виконаних олією, акрилом на полотні, серед них і триптих «Розквітле листя» та 3 скульптури.

Здається, що колористичну манеру художника не сплутаєш ні з ким: він використовує багато насичених відтінків зеленого, синього, червоного. Закарпатський митець цікавий і тим, що у своїх творах використовує додаткові предмети, зокрема кухонні атрибути – металеві каструлі, чайник, терку, дуршлаг та ін. В експозиції будуть представлені картини, що створені на дверцятах старих меблів.

Кожен твір автора має свою історію, але в експозиції всі вони об’єднані темою весни, любові та кохання. Як пояснює митець назву виставки – “Розквітле листя” – це «період часу, або час кохання, який триває…»

«Вважаю, що емоція, яка переживається та виплескується під час роботи над твором є вкрай важливою. Тому емоційний живопис – він живий, ллється, котиться, співає, танцює та чарує… Це як поезія та роман, твір та комедія. Прагну постійно бачити незвичайне у звичайному світі. Знаходити радість та безпосередність у всьому. Та засобами мистецтва втілювати в життя», – зазначає Петро Ряска.

Варто також відзначити, що наступного дня, після відкриття виставки, художник в МО «Леміш» проведе майстер-клас для дітей – 16 березня о 16:00.

Сама ж виставка триватиме до 10 квітня. Запрошуємо всіх бажаючих!

Довідка

Петро Ряска народився 14 серпня 1975 року в с. Білки, Іршавського р-ну, Закарпатської обл. Живописець. 2004-2009 рр – навчання в Закарпатському художньому інституті на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, група живопис в м. Ужгород. 2007 – 2010 рр член молодіжного об’єднання ЗО Національної спілки художників України. З 2010 р член ЗО Національної спілки художників України.

В 2010 році нагороджений дипломом на міжнародній мистецькій виставці у м. Львів “Львівський осінній салон”, за триптих із проекту жінка: “Ультрамариновий настрій”, “Блакитна жінка”, “Жінка”.

В 2007 роцi за твори: “Мій двір” та “Етнос”нагороджений дипломом на мiжнародному бiєнале – Medial 2 ART Biennial (Art Addiction Medial Museum. London). Брав участь у всеукраїнських групових виставках.

Деталі

Початок:
15 Березня 2012
Закінчення:
10 Квітня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення

Виставка “Жовтий автобус” Ірина Мориквас
вул. Вірменська, 7
Ukraine