Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка живопису Наталії Бартків “Дім там де ти”

12 Серпня 2014 - 31 Серпня 2014

безкоштовно

З 12 по 31 серпня в галереї “Зелена канапа” експонуватиметься виставка живопису Наталії Бартків “Дім там де ти”.

Кожен митець обирає свій предмет для оспівування. Хтось оспівує еротику, комусь близька соціальна тематика. Наталя Бартків малює Дім, що є прихистком твоєї любові. Кожен предмет в інтер’єрі цієї домівки оберігає твою історію. З цього горнятка ти п’єш каву зранку, ось ту фігурку ти привіз із найкращої подорожі, а ця квітка зацвіла у твій день народження… Роботи Наталі для тих хто не шукає в живописі академічної правильності в побудові композиції, чи рисунку, а для тих хто цінує справжню щирість, душевність художнього твору.

Після своєї минулорічної виставки в “Зеленій канапі” Наталя Бартків провела майстер клас та взяла участь у благодійному аукціоні на запрошення посольства Великобританії у місті Київ, здійснила традиційну персональну виставку в “кав`ярні Леваковського” у Львові, а також взяла участь у 10-тому міжнародному пленері “Інсіта” у Словаччині.

Її твори є у колекції Музею Примітивного Мистецтва у Словаччині та стали окрасою Дому, відтоді відколи опинились в приватних колекціях Австрії, Іспанії, Канади, США, Росії.

Четверта персональна виставка Наталі Бартків в «Зеленій канапі» триватиме до останнього дня літа.

Деталі

Початок:
12 Серпня 2014
Закінчення:
31 Серпня 2014
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

галерея «Зелена канапа»
вул. Вірменська, 7 Ukraine
Сайт:
http://artgreensofa.com