Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка “Вихід: сучана архітектура очима молодих”

2 Жовтня 2010 - 11 Жовтня 2010

безкоштовно

Сучасну архітектуру очима молодих архітекторів виставлять у Львові. Львів –п’ятий з шести міст ( Харків – Дніпропетровськ – Київ – Симферопіль – Львів – Одеса), куди приїде виставка. Проходитиме захід 2-4 жовтня на площі Ринок, а 4-11 жовтня – у галереї «Коралі».

Мета виставки – популяризувати ідеї і напрями сучасної архітектури в Україні, відкрити нові імена, звернути увагу громадськості на проблеми архітектури та містобудування. Організатори прагнуть закласти початок новим стандартам якості архітектурного середовища та архітекторів, що ґрунтується на засадах законності, інформованості, чесної конкуренції та прозорості.

На пл.Ринок будуть експонуватися планшети з роботами учасників розміром 950х600мм, змонтовані на металевих стійках (креслення в додатках). У галереї “Кораллі” будуть експонуватися планшети з роботами учасників розміром 950х600мм та макети споруд в масштабі 1:50 та 1:100. У ході проведення виставки з короткими доповідями виступатимуть учасники виставки. Запрошені лектори зі Східної Європи вуступатимуть з доповіддю на тему “Сучасна архітектура. Досвід просування”.

деталі на сайті – http://exit-ua-ukr.blogspot.com/

переглянути каталог робіт – https://docs.google.com

Деталі

Початок:
2 Жовтня 2010
Закінчення:
11 Жовтня 2010
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення