Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка Вікторії Дубовик “Жіночі примхи”

29 Квітня 2014 - 18 Травня 2014

безкоштовно

З 29 квітня по 18 травня в галереї “Зелена канапа” експонуватиметься вистаука Вікторії Дубовик “Жіночі примхи”.

Доцент кафедри художнього текстилю ЛНАМ Вікторія Дубовик, художниця, що обрала улюбленою темою своєї творчості «жінку». Адже вважає ця тема є класичною і невичерпною.

Жінка – юна і у віці, розкішна і капризна, непередбачувана, часом комічна, часом витончена, кожна зі своїми примхами. На цих особливостях акцентовано і вони стали об’єднавчою ідеєю виставки. Жінка – очима жінки.

Щодо техніки виконання, то досконале володіння розписом по тканині, гарячим і холодним батиками, вільним розписом, авторські інновації, дозволяють пані Вікторії знаходити відповідне рішення для кожного сюжету. Сюжети декотрих шовкових картин Вікторії Дубовик для цієї виставки є трактуванням класичних , таких як «Викрадення Європи», Юдиф…

Вікторія Дубовик народилась і живе у Львові.

У 1979 році закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв, відділення художнього текстилю, з яким і поєднала своє професійне життя.

З 1986 року вона старший викладач, а з 2006 приват – доцент кафедри.

Бере участь у міжнародних, національних та регіональних виставках. Роботи знаходяться музейних колекціях України та Польщі (СХ України, Міністерстві Культури), та в приватних колекціях Польщі, Німеччини, Австрії, Ізраїлю, Росії, США, Бельгії та Канади.

Автор більш ніж 30- ти персональних виставок, які відбувалися в Україні, Польщі, Канаді, Австрії і Німеччині.

Деталі

Початок:
29 Квітня 2014
Закінчення:
18 Травня 2014
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

галерея «Зелена канапа»
вул. Вірменська, 7 Ukraine
Сайт:
http://artgreensofa.com