Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка Галини Мадонової «Пошук»

1 Жовтня 2010 - 23 Жовтня 2010

безкоштовно

Художній салон «Мистецька рамарня» знову знайомить львівських поціновувачів мистецтва з роботами художників, що немають професійної мистецької освіти. І знову журналіст за освітою Галина Мадонова презентуватиме 1 жовтня 2010 року о 17.00 свою першу персональну виставку «Пошук».

Творчість цієї художниці вирізняється у львівському мистецькому середовищі. Навідміну від реалістичності, а в деяких роботах і зайвої абстрактності, в роботах сучасних художників, живопис Мадонової це щось зовсім інше. Дебютантка презентуватиме львівській публіці портрети в яких проглядаються риси обличчя самої мисткині, що має досить просте пояснення – це рідні для художниці люди, її діти, родина та друзі. Натюрморти, що немов зависли в повітряній невагомості між глядачем та картиною, листочки, равлики, яблучка, дерева…все існує в неземному середовищі, в своїй, створеній мисткинею, реальності.

Кілька слів від автора. Перший крок у царину творчості пам‘ятаю виразно. Мені дали аркуш паперу, олівець і сказали : «Намалюй будь-що». Я вдивилася в це біле тло – воно настільки відрізнялося від оточуючого простору, що здалося мені вікном, розчахнутим в інший простір. І перед обличчям того невідомого безмежного мене охопив такий жах, що я розплакалась. До страху перед непізнаванністю домішувалося почуття своєї неспроможності зробити в тому білому , сліпучому світлі щось таке, що не заплямувало б його довершеної чистоти.

Згодом паніка перед неторканим папером зникла. Натомість з‘явилася радість поступового опанування тим інакшим простором, Це було подібно до радості пірнання і плавання, коли, нарешті, навчишся плавати.

В художній студії, де я вчилася, один випускник, готуючись до подальшого вступу, працював над копією «Мадонни Літи», – як я знаю це тепер. А на той час це було невідомо, і «не дитячий» сюжет малюнку, справжні олійні фарби, втаємничена відокремленість розмови вчителя з учнем, – то була суцільна інтрига, що викликала захват і заздрість та підбурювала і собі зробити щось значуще.

Відкриття виставки 1 жовтня 2010 р. о 17.00

Художній салон «Мистецька рамарня»
м. Львів, вул. Вірменська, 3
вів.-суб. 11.00-19.00
(032) 2971664
www.ramart.lviv.ua
ramar.lviv@gmail.com

Деталі

Початок:
1 Жовтня 2010
Закінчення:
23 Жовтня 2010
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, , , ,

Місце проведення