Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка Дениса Струка «Палімпсест»

24 Квітня 2012 - 13 Травня 2012

безкоштовно
виставка Дениса Струка
виставка Дениса Струка

З 24 квітня по 13 травня вперше в стінах «Зеленої канапи» буде відкриватись персональна виставка живопису одного з найцікавіших і найоригінальніших художників нової генерації Львова – Дениса Струка.

Одного разу мистецтвознавець порівняв живопис Дениса Струка з палімпсестом — пергаментом, на якому стерли первісний текст, а поверх нього написали новий.

І таке порівняння, виявилось настільки влучним, що Денис вирішив назвати виставку «Палімпсест».

Воно стосується не лише техніки- художник досягає своєрідної фактури, багатоколірних живописних ефектів, завдяки багатошаровому нанесенню фарби, часто застосовує трафарети з орнаментальними мотивами української народної вишивки, розписів, але й суті Денисового живопису- видобуваючи національні архетипи з народного мистецтва, він додає в них нашарування сучасності та пост-модерності.

Сюжети полотен – «натюрморти», як він їх сам називає, та яскраві декоративно-стилізовані пейзажі, межують з абстрактністю.

Триватиме виставка до 13 травня 2012

Денис Струк походить з міста Дніпропетровська.

Закінчивши Львівську Академію мистецтв (відділ художнього скла), тепер живе та працює тут.

З 1998 – постійний учасник Міжнародних Симпозіумів гутного скла, що відбуваються у Львові. Перша персональна виставка Дениса відбулась в «Дзизі» 2003 року

Деталі

Початок:
24 Квітня 2012
Закінчення:
13 Травня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення