Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка «Алея слави»

7 Серпня 2012 - 26 Серпня 2012

безкоштовно

виставка «Алея слави»

З 7 по 26 серпня в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» експонуватиметься виставка художниці-керамістки Ольги Пильник «Алея слави».

Найвідоміша і мабуть найкраща у Львові художниця-кераміст Ольга Пильник, свого часу (2007) здійснила свою першу персональну виставку в «Зеленій канапі». То були теплі й милі авторські предмети інтер’єру.

Відтоді й розпочався старт блискучого творчого розвитку художниці, під час якого вона здійснила багато концептуальних проектів разом з «ЗК», КМЦ «Дзиґа» та Музеєм Сучасного Образотворчого мистецтва України в Києві та Львові.

І кожного разу Ольга Пильник показує нам цілком іншу виставку.

Цього разу Оля створила своєрідну «Алею слави» (як у Голівуді) – керамічні світильники-майки із вишитими! по них портретами відомих особистостей.

Вибір особистостей здійснювався без рейтингів та особливих мудрувань – просто перші обличчя що спали на думку. Поп-символи, звичайно ж Мадонна, Мерилін Монро, Майкл Джексон та інші. Один світильник без зображення, як фантазія про «табулу расу», свідомість позбавлену штампів глобалізованого суспільства. Для кого ж призначений другий не вишитий світильник ви дізнаєтесь на виставці.

Утилітарність і концептуальність, прадавня технологія кераміки і новаторство все разом поєднується в творах талановитої та перспективної Ольги Пильник.

«Алея слави» сяятиме в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» з 7 до 26 серпня 2012!

Деталі

Початок:
7 Серпня 2012
Закінчення:
26 Серпня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення