Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка “Айсберг”

16 Вересня 2014 - 28 Вересня 2014

безкоштовно

16-28 вересня у галереї “Дзиґа” (вул. Вірменська,35) триватиме виставка “Айсберг”, влаштована студією дитячої творчості “Калякі-Малякі”.

Вхід вільний.

Про виставку “Айсберг”:

Вищим рівнем психічного відображення, властивого тільки людині як суспільно-історичній істоті, є свідомість. Свідомість – це відображення у психіці людини ідеальних образів дійсності, своєї діяльності, самої себе. Свідомість -не просто образ дійсності, а особлива форма психічної діяльності, орієнтована на відображення і перетворення дійсності.

Необхідною складовою свідомості є знання. Поза знанням нема свідомості Усвідомити який-небудь об’єкт – значить включити його в систему своїх знань і віднести до певного класу предметів, явищ. Свідомість постає як знання про зовнішній і внутрішній світ, про самого себе.

Несвідоме проявляється в тій інформації, що накопичується протягом усього життя й осідає у пам’яті як досвід. З усієї суми наявних у нас знань у кожний даний момент у центрі свідомості осідає лише невелика їх частка Про деякі знання, що зберігаються в пам’яті, люди навіть не підозрюють. Проте спеціальні дослідження показали, що в регулюванні поведінки людини значну роль відіграють враження, отримані в ранньому дитинстві і закладені в глибинах несвідомої психіки.

Проявляється несвідоме і в інших психічних процесах. Навіть мислення людини може протікати на несвідомому рівні. Що ж до уявлення або таких явищ, як інтуїція і творчість, то їх без участі несвідомих компонентів навіть важко собі уявити.

В дитячому віці ми можемо спостерігати за процессами становлення свідомості “в прямому ефірі”. Якщо дорослий художник навмисно

відключає свою свідомість, щоб добратися до підсвідомого і малювати більш розкуто і щиро, то дитині не потрібно нічого спеціально для цього робити. Дитина ще не має тих знань і правил, які заважатимуть їй висловлюватись, озираючись на думку спільноти.

Виставка “Айсберг” – про великий шматок льоду, який поступово тоне під воду за час нашого дорослішання. Але поки ми діти – ця крига є для нас повністю видима і має шанс розтопитись. Ми хочемо показати вам, як можуть малювати діти, якщо їх тому не вчити, а просто не заважати.

Деталі

Початок:
16 Вересня 2014
Закінчення:
28 Вересня 2014
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

галерея «Дзиґа»
вул. Вірменська, 35