Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Виставка «33 корови і чорний кіт»

3 Жовтня 2014 - 31 Жовтня 2014

безкоштовно

3  жовтня о 18:30 у кав’ярні-галереї «Штука» відкриється виставка живопису Юлії Мельник «33 корови і чорний кіт» у супроводі поезії Анни Дмитрів. Вхід вільний.

Кожне з полотен Юлії Мельник ілюструє та продовжує поезія Анни Дмитрів. У спільному проекті авторки діляться радістю щасливих зустрічей, знайомств і збігів обставин, у яких знаходять натхнення та нові імпульси для творчості.

«Я не боюся яскравих кольорів. Таким я бачила світ у дитинстві, і це було найщасливіше відчуття», – розповідає Юлія Мельник про безпосередність і щирість, якими насичені її роботи. «Живопис Юлії Мельник демонструє її світлий погляд на світ, на життя. У її живописних роботах є фантазія, спосіб викладення думки. Чудовий живопис, талант, що має потенціал розвитку. Щось у її картинах цікаве крутиться, якась Божа іскорка залетіла і десь там собі живе…», – додає інтриги художник, заслужений діяч мистецтв України Орест Скоп.

Оглянути виставку запрошуємо до кінця жовтня в час роботи кав’ярні – щодня з 10:00 до 22:00.

Про авторів

Юлія Мельник народилася 20 травня 1983 р. у м. Тернополі. З 2008 р., після захисту кандидатської дисертації, викладає в Тернопільському національному економічному університеті та займається науковими дослідженнями проблем арт-ринку України та світу. У 2013-2014 рр. пройшла наукове стажування у Вроцлавському університеті (Республіка Польща) за Стипендіальною програмою ім. Лейна Кіркланда з проектом на тему «Інвестування на ринку творів мистецтва Східної Європи». Є автором мистецького блогу Naїve Art – http://art-naive.blogspot.com.

Виставки:

· червень 2009р. – участь в міжнародному мистецькому проекті «Plus You!» (London, Slade School of Fine Art);

· червень 2010р. – виставка картин “Наїв-арт Юлії Мельник” в арт-барі “КОЗА” (м.Тернопіль);

· 25.05-10.06.2012р. – участь в арт-проекті “Люди і квіти” спільно з незалежним мистецьким обєднанням “Сновиди” в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї;

· 27.08 -14.09.2013р. – “Наїв-арт Юлії Мельник”: дружня виставка у дружній ресторації “Мамонт” (м.Тернопіль).

Живописні роботи Юлії Мельник, окрім різних міст України, знаходяться також у приватних колекціях у Відні (Австрія), Орхусі (Данія), Парижі (Франція), Чікаго та Нью-Йорку (США).

Анна Дмитрів народилась 16 грудня 1982 року у м. Львові. Працює у Львівській комерційній академії, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу.

У 2013-2014 рр. пройшла наукове стажування в Економічному університеті м. Познань (Республіка Польща) за Стипендіальною програмою ім. Лейна Кіркланда з проектом на тему «Методика аудиту маркетингової діяльності вищих навчальних закладів». Саме завдяки цій Програмі відбулось знайомство з Юлією Мельник, яке переросло у творчий проект «33 корови і чорний кіт».

Деталі

Початок:
3 Жовтня 2014
Закінчення:
31 Жовтня 2014
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

кав’ярня-галерея «Штука»
вул. Котлярська, 8 Ukraine
Сайт:
http://shtuka.net.ua