Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У «Дзизі» «Українська текстильна мініатюра»

8 Травня 2012 - 22 Травня 2012

безкоштовно
«Українська текстильна мініатюра»
«Українська текстильна мініатюра»

З 8 травня у галереї «Дзиґа» (Львів. вул. Вірменська, 35) експозиція проекту «Українська текстильна мініатюра».

Експозиція триватиме із 8 по 22 травня.

У 1998 році – ДЗИҐА мала перший досвід експонування українського міні-текстилю. І ось нова зустріч з текстильною мініатюрою. Що змінилося за цей час у її розумінні?

Особливість нинішньої експозиції в тому, що змінився підхід до малої форми твору в цілому. Це не просто «ескіз», «замальовка» в матеріалі, що переважало у попередній експозиції (поруч із окремими зразками класичного шпалерного ткання), це здебільшого детально продумані композиції, як з боку формальних, так і з боку смислових якостей. Разом з тим, збільшилася кількість об’ємно-просторових творів, т.зв. об’єктів.

Інший момент – вона багатовекторна. Автура нашої виставки це три покоління українських митців, які мають різний творчий досвід, отже іншу акцентуацію свого досвіду. І тут вектор формотворення мініатюр молодих митців схиляється більше до естетики дизайнерських концепцій, що імпонує їх світосприйняттю. Подібну гостроту та лаконічність самовираження, звісно, можна побачити і у творах митців середнього покоління. Однак тут переважає заглиблення у смислові, образотворчі рівні, що проростають із семантики не лише текстильних, але й загальномистецьких першоелементів (волокна, нитки, кольору, структурної пластики), які в мініатюрних формах отримують особливе макрозвучання.

Деталі

Початок:
8 Травня 2012
Закінчення:
22 Травня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
,

Місце проведення

У Львів на Форум приїде найпопулярніший польський фантаст Анджей Піліп’юк
вул. Вірменська, 35
Ukraine