Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

У «Дзизі» проект «Ї» «Кружки Есмарха»

11 Березня 2012 - 25 Березня 2012

безкоштовно
проект «Ї»
проект «Ї»

У неділю 11 березня о 17:00 у галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська, 35)відбудеться відкриття проекту «Ї» групи «Кружка Есмарха» (малярство, об’єкти).

Проект творили наступні члени групи: Олег Сусленко, Віктор Мельничук, Руслан Тремба та Іван Небесник.

Експозиція триватиме 11- 25 березня 2012р.

«Всі члени групи Кружка Есмарха у свій час, десь років 10 назад, перемалювали енну кількість фалосів, а потім їм це набридло. Пройшло достатньо часу і всі ми нагуляли апетит, щоб знову зробити кілька членів.
Проект “Ї” – це чергова проба пера, це свого роду маяк.

Якщо ми щодесять років будемо повертатись до цієї теми, то на прикладі еволюції члена зможемо побачити еволюцію творчої думки кожного члена групи. Вибачте за тавтологію. Мені часто доводиться чути, що у Сучасному мистецтві дуже багато фалосів, що воно фалоцентричне і там взагалі нічого, окрім них немає. Я думаю, їх там рівно стільки, скільки потрібно.

На тисячу років геніталії практично зникли з візуального мистецтва, так, ніби їх взагалі немає у нас з вами. Коли Мікеланджело розписував Сікстинську капелу, він зобразив всіх у чому мати народила, але був змушений позамальовувати, задрапірувати правду життя під натиском Папи і його оточення. Якщо уявити, що у світі все ж таки є вища справедливість, то зараз якраз настав час всіх тих недомальованих частин. Тому підемо на поклик часу, повстанемо проти буденності разом у проекті “Ї”. А потім знов повернемось до інших справ, завдань та цілей. А потім знов зустрінемось, через десять років за довгим столом у довгому приміщенні, яке потім в кінці трішки розширюється».

Деталі

Початок:
11 Березня 2012
Закінчення:
25 Березня 2012
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:
Подія Tags:
, , , , , ,

Місце проведення

У Львів на Форум приїде найпопулярніший польський фантаст Анджей Піліп’юк
вул. Вірменська, 35
Ukraine