Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Ретроспективна виставка живопису Христини Кудрик

3 Серпня 2012 - 31 Серпня 2012

Христина Кудрик

3 серпня 2012 року о 17:00 у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького (пр. Свободи, 20) відбудеться урочисте відкриття ретроспективної виставки живопису Христини Кудрик (Канада).

Це – перша персональна виставка художниці в Україні, де авторка представить глядачеві своєрідну квінтесенцію своєї творчості. Мисткиня працює у галузі графіки, живопису, скульптури та фотографії.

Христина Кудрик народилася в Перемишлі, в родині відомого адвоката Стефана Яреми Навроцького. Під час Другої Світової Війни родина виїхала до Німеччини, а згодом – до Канади. Розпочала свої мистецькі студії у Вінніпезі, навчаючись у студії Катерини Антонович. Завершила їх в університеті Манітоби у 1960 році, де одержала ступінь бакалавра образотворчого мистецтва (BFA). В 1964 отримала звання бакалавра освіти в ділянці мистецтва (B.Ed) в Торонтському університеті. Вивчала фотографію в Рієрсонському Політехнічному Інституті.

Діапазон творчості Христини Кудрик охоплює різноманітні чнапрями: від фігуративного до абстрактного експресіонізму, від супер реалізму до безпредметності, від концептуального вислову і мінімалізму до постмодерного запозичення. Одним з основних візуальних чинників у її творчості є колір.

Деталі

Початок:
3 Серпня 2012
Закінчення:
31 Серпня 2012
Подія Category:
Подія Tags:
, , ,

Місце проведення

Фестиваль «ТуCтань!-2013». Фото
пр. Свободи,20
Ukraine