Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Прем’єра вистави “Коли у світ з’являється людина”

5 Травня 2012 @ 18:00 - 6 Травня 2012 @ 20:00

Коли у світ зявляється людина
"Коли у світ з'являється людина"

5 і 6 травня у Львові у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться прем’єра вистави “Коли у світ з’являється людина” за однойменним твором Мартіна Гекманнса, при підтримці Гете-інституту в Україні.

Нестандартна історія нестандартної особи. Це подорож в глибини підсвідомості, де зберігаються наші прагнення і бажання. Це розмова з собою під час кризи, це реквієм цивілізації, яка йде в небуття і гімн душі, яка прагне бути щасливою.

Вистава розповідає історію Бруно: народження, дитинство, пошук шляху, успіх, створення сім’ї, кризові переживання, хвороба, смерть.І це все? А що таке життя? За Бруно женуться внутрішні голоси, що розповідають йому його життя, немов воно вже проминуло. Вони набувають форм і втручаються у справи: в образах тітки та Тіни, переодягнені у час, тіло, друга, продюсера та поліцію.

Та Бруно бажає більшого ніж йти протоптаною стежиною.

Чоловік приходить у світ, невпевнений, допитливий, податливий до спокус – що приготував для нього світ? Ми готуємо невеличку ін’єкцію для сучасного українського театру, – каже режисер
постановки Юрченко Юрій,– відчуваємо потребу в живих емоціях, переживаннях, в нових сучасних формах подачі матеріалу і дуже вдячні тим людям, які допомагають нам в реалізації цього проекту. Особливістю нашого театру є те, що серед акторів немає жодного професіонала чи людини, що має щось спільне з театром. Всі люди різної долі і різних професій, але головне – це те, що ці люди мають величезне бажання зробити щось живе, актуальне, нове, що могло би <<зачепити>>, торкнутися людських сердець і змінити цейсвіт на краще. <<Якщо ми змінимо хоча б одне серце, світ стане іншим>>,– додає художник-постановник Анастасія Єдрьонкіна, яка приїхала з Санкт-Петербургу, щоб взяти участь у проекті. Також хотілось би відмітити, що це перша постановка цього твору, а робота над нею почалась після знайомства акторів і режисера “Wind of Change” з автором Мартіном Гекманнсом під час його майстер-класу, який проходив у Львові під час театрального фестивалю <<Драбина>> у листопаді 2010 року.

Деталі

Початок:
5 Травня 2012 @ 18:00
Закінчення:
6 Травня 2012 @ 20:00
Подія Category:
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Концерт проекту “Bardun Beat Experiment”
вул. Ставропігійська, 9