Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«Підірвані» за Сарою Кейн

9 Жовтня 2014 - 10 Жовтня 2014

25грн. - 40грн.

9 та 10 жовтня 2014 року о 19:00 ескізом вистави «Підірвані» Сари Кейн відкриється перший театральний сезон під назвою «Війна» Першої сцени сучасної драматургії «Драма.UA» (Львів).

Відкриття театрального сезону «Війна» – це наш спосіб говорити про важливі події навколо, не впадати у розпач, знаходити грунт під ногами і вибудувувати стратегію позитивних змін.

Ми переконані, що театр має значення у кризових ситуаціях. На нашу думку, театр поряд з щоденними розмовами і медіа є добрим інструментом аналізу і осмислення дійсності. Ми віримо, що театр разом з глядачами має вплив на зміну дійсності навколо. Тому в складний морально, екнономічно й політично час, ми відкриваємо нову театральну інституцію у Львові – Першу сцену сучасної драматургії «Драма.UA», оскільки вважаємо, що саме у час радикальних змін, коли легко втратити цінності і орієнтири, важливо будувати тяглість і традицію.

Постановка «Підірваних» – це новий спосіб взаємодії і спілкування з глядачами. Ми відкриваємо сезон екскізом вистави, а до його кінця, у процесі обговорення і дискусій з публікою, постане повноцінна постановка. Над «Підірваними» працюють одні з кращих львівських акторів: лауреат Шевченківської премії Олег Стефан, а також Ярослав Федорчук та Анастасія Перець. Режисер – Павло Ар`є.

Проект організовує Мистецька Майстерня «Драбина» за підтримки Програми і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України», Львівського драматичного театру імені Лесі Українки, програми Міністерства культури України «Взаєморозуміння» та Львівської міської ради.

Вартість квитків: 25–40 грн.
Квитки можна придбати он-лайн ticketclub.com.ua або в галереї «Дзиґа» (Львів, вул. Вірменська, 35)

Деталі

Початок:
9 Жовтня 2014
Закінчення:
10 Жовтня 2014
Ціна:
25грн. - 40грн.
Подія Category:

Місце проведення

Drama.ua
вул. Городоцька 36