Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

ПАН ТРЮФЕЛЬ – арт проект Сергія Міхновського

22 Липня 2014 - 10 Серпня 2014

безкоштовно

З 22 лирня по 10 серпня в галереї “Зелена канапа” арт проект Сергія Міхновського “ПАН ТРЮФЕЛЬ”.

Пан ТРЮФЕЛЬ – поп-арт проект львів`янина Сергія Міхновського, над яким він працював більш ніж 2 роки.

Пан Трюфель – містить в собі філософсько- соціальну концепцію, яка чим більше Автор її розвиває, тим багатошаровішою стає. Для прикладу – сприйняття шоколадної цукерки, набуло ще одного підтексту у зв’язку із вибором нового президента України…

Основою проекту є серія живописних і графічних робіт, інсталяції в виставковому просторі галереї і фото фіксовані інсталяції, у супроводі друкованого буклету, а також асортименту оригінальної сувенірної продукції на тему «Пана Трюфеля».

Що ж таке пан ТРЮФЕЛЬ?

“Пан ТРЮФЕЛЬ – це персонаж, що об’єктивно присутній у будь – якому суспільному середовищі. Йому притаманні всі риси характеру та ситуативної поведінки відповідного соціуму.

Персоніфікація дієвості «героя» надає можливість розглянути процес його рольової ідентичності і через алегорію більш повно розкрити приховану сутність. Пан ТРЮФЕЛЬ – це скоріше психофізичний стан натури, так би мовити, «сам в собі», і було б помилкою вирізняти його лише за зовнішніми ознаками. За таких умов процес ідентичності є нескінченним, враховуючи зміну поколінь і постійну здатність до адаптації та еволюціонування, як обов’язковий чинник для самозбереження.

Явище трюфелізму в умовах масової культури з її глобальною мережею сприяє популяризації загальної споживацької сутності, оскільки кордони не є серйозною перепоною і не можуть вгамувати апетитів характерних для цього психотипу натури.

Цілком зрозуміло, що трюфелізм виник на певному етапі цивілізаційного розвитку, але задовго до появи шоколадного трюфеля. Цукерка лише дивним чином увібрала в себе сумарний зміст і стала символом цього явища.

Сергій Міхновський

Довідка: Трюфель, як цукерка, з’явився в 1850 році у «Patisserie Siraudin» (Париж), коли французький кондитер Сіроден винайшов шоколадний крем «ганаш». Своєю назвою цукерка завдячує вишуканому грибу – трюфелю, форму якого нагадують не менш вишукані ласощі. Сьогодні цукерки трюфелі виготовляють більш як у 20 країнах світу.

Деталі

Початок:
22 Липня 2014
Закінчення:
10 Серпня 2014
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

галерея «Зелена канапа»
вул. Вірменська, 7 Ukraine
Сайт:
http://artgreensofa.com