Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Обговорення нового роману Анатолія Дністрового в “Кабінеті”

31 Березня 2011 @ 18:00 - 20:00

безкоштовно

 «Кабінетне» обговорення нового роману Анатолія Дністрового
«Кабінетне» обговорення нового роману Анатолія Дністрового

31 березня, четвер, о 18:00 в каварні-книгарні «Кабінет» (Винниченка, 12) відбудеться зустріч в рамках проекту літературно-критичних обговорень Віктора Неборака та Ігоря Котика. Предметом обговорення стане новий роман Анатолія Дністрового «Дрозофіла над томом Канта» (2010). Роман потрапив до шорт-листа премії Бі-Бі-Сі 2010.

Експерт Бі-Бі-Сі, професор УКМА Віра Агеєва – про книгу Дністрового:

“Дрозофіла над томом Канта” – це неспішний монолог тридцятилітнього викладача філософії. Такий герой мав би бути нудним і несьогосвітнім, однак Анатолію Дністровому вдалося зруйнувати наші читацькі стереотипи й навіть філософа представити людиною пристрасті.

Тим більш, що Павлове велике кохання виявилося направду трагічним. Дівчина помирає, але обіцяє: я повернуся; а коли не зможу повернутися, то пришлю замість себе іншу.

У квартиру вочевидь не аж так облаштованого в побуті київського інтелектуала часом навідуються дивні гості, шукаючи напівмістичну й, мабуть, всемогутню бабу Маґду, що колись тут мешкала. І одного дня…

Що ж, і раціональні філософи не можуть, на щастя, врятуватися від впливу на їхнє життя явищ містичних чи принаймні непоясненних”.

Вхід вільний і бажаний!

Деталі

Дата:
31 Березня 2011
Час:
18:00 - 20:00
Ціна:
безкоштовно
Подія Tags:
, ,

Місце проведення

Показ Wiz-Art: Все можливо
вул. Коперника, 17