Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Мультимедійна виставка “Минуле у “цифрі”: місто, історія та цифрові технології”

11 Червня 2014 - 31 Жовтня 2014

безкоштовно

З 11 червня в Центрі міської історії експонуватиметься мультимедійна виставка “Минуле у “цифрі”: місто, історія та цифрові технології”.

Виставка про цифрову історію – це масштабний проект, який є презентацією та проміжним підсумком цифрових проектів Центру, що пов’язують міську історію, візуальні матеріали та цифрові технології.

Ідея проекту:

Протягом останніх декількох років Центр міської історії реалізовує проекти на перетині “традиційної” та “цифрової” історії. Це насамперед проекти, відкриті для користування онлайн.
“Інтерактивний Львів” показує багату історію Львова за допомогою цифрової карти, яка візуалізує дані про памятки архітектури, впливових особистостей та культурні процеси міста. База даних “Міського Медіа Архіву” включає “Урбаністичні образи”, “Карти міст,” “Міське відео” та “Мої розповіді”, які є добіркою оцифрованих історичних матеріалів про міста і містечка Центрально-Східної Європи.

У виставці ми розповімо про ці наші проекти і розглянемо їх у контексті масштабних та глобальних змін, які несуть цифрові технології для нашого сприйняття минулого.

Важливою особливістю цієї експозиції, як і всіх виставкових проектів Центру, є мультимедійна складова – широке використання цифрових засобів для розкриття проблематики виставки та посилення інтерактивності аудиторії.

Експозиція буде доступна для перегляду щодня з 11.00 до 17.30, до кінця жовтня 2014 р.

Деталі

Початок:
11 Червня 2014
Закінчення:
31 Жовтня 2014
Ціна:
безкоштовно
Подія Category:

Місце проведення

Центр міської історії Центрально-Східної Європи
вул. Акад. Богомольця, 6